•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق پرتغال

اخذ اقامت دائم اروپا پاسپورت اروپا سریع پرتغالبرنامه اخذ اقامت دائم اروپا و پاسپورت ان از طریق کشور پرتغال به دلیل سهولت و جذابیت جدیدا طرفداران زیادی بین سرمایه گذارانی که خواهان آزادی تردد بین کشور‌ها هستند پیدا کرده است. در ادامه مشخصات این برنامه مهاجرتی تشریح شده است.


ادامه مطلب...

اخذ پاسپورت و اقامت دائم دومینیکا در ۴ ماه

خرید پاسپورت مهاجرت سریعبرنامه اخذ پاسپورت و اقامت دائم دومینیکا ویژه افرادی است که قصد گرفتن پاسپورت دوم از یکی از کشورهای تحت منافع انگلستان را در کوتاهترین زمان ممکن را دارند. دلیل گرفتن تابعیت از دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان و شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا بدهد.

ادامه مطلب...

مهاجرت بیزینسی به آمریکا

مهاجرت به امریکا E2 مهاجرت بیزینسی به آمریکا E2 سریع‌ترین روش اخذ ویزای اقامت موقت امریکا (قابل تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس ان متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری ١۵٠ هزار دلاری در آمریکا نمایند اقامت طولانی مدت آمریکا را دریافت می‌کنند.


ادامه مطلب...

سریعترین و راحت ترین روش برای مهاجرت

سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 2سریعترین و راحت ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید. با برسی کلیه برنامه‌های مهاجرتی موجود، ما در اینجا جذاب‌ترین، جدید‌ترین و سریع‌ترین برنامه مهاجرتی حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب...

برنامه جدید مهاجرت فدرال کانادا

جزییات برنامه جدیدمهاجرت به کانادا Express Entry فدرال کانادا اعلام شد. در این سیستم متقاضیان باید اطلاعات خود را در یک سیستم الکترونیک آنلاین وارد کنند که به آن Expression of Interest گویند. ظرف ۳۰ روز از این تاریخ نیز باید رزومه متقاضی در سیستم بانک اشتغال سازمان منابع انسانی وارد شود.
 

ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان