•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

مهاجرت به مجارستان 2

مهاجرت و اخذ اقامت دائم مجارستان | سریع‌ترین روش اقامت و اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

از میان برنامه‌های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت دائم اروپا، کشور مجارستان ارزان‌ترین و بهترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت را ارایه می‌نماید. مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شینگن می‌باشد و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می‌توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. مجارستان بعنوان بزرگ‌ترین مرکز توریستی منطقه و جذاب‌ترین کشور توریستی می‌باشد. سرمایه گذاری در بورس و سهام‌های دولتی انجام می‌شود و ۱۰۰% توسط دولت مجارستان گارانتی شده است. این سرمایه گذاری قابل برگشت می‌باشد و متقاضی بعد از طی‌ دوران ۵ سال آن را باز پس می‌گیرد. متقاضیان از مزایای قابل توجه ذیل برخوردار خواهند شد. این برنامه در سال ۲۰۱۶ تغییراتی به شرح زیر نموده است:

علاوه بر این، تجربه ۱۰ ساله ما در زمینهٔ اخذ اقامت مجارستان؛ ما را به مناسب‌ترین سرویس دهندهٔ موجود تبدیل کرده است. داشتن نمایندگی از تنها بانک و مواسسه مورد تایید دولت مجارستان، ارتون کپیتال، و تیمی باتجربه از متخصصین و وکلا، اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری رو برای ما بسیار آسان و کوتاه کرده است.


مزایای برنامه مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت:

• تنها برنامه دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری که بازگشت سرمایه در زمان مقرر از طرف دولت تضمین شده است

• پروسه بسیار سریع (کمتر از ۱ ماه )

امکان سفر به کلیه کشورهای حوزه شینگن به علاوه سوئیس ، نروژ، ایسلند و لیختن اشتاین بدون نیاز به ویزا

• ارزان‌ترین برنامه سرمایه‌گذاری بی‌خطر و تضمین شده توسط دولت در اروپا

• بدون نیاز به شرط سنی و یا حداقل مدرک تحصیلی

• امکان تحصیل برای متقاضی و خانواده وی در کشور های حوزه شنگن

• اقامت دایم در ازای سرمایه گذاری موقت ۵ ساله


مراحل اقدام به ترتیب ذیل می‌باشد

مرحله ۱- متقاضی با سازمان ما و بانک ارتون کپیتال مجارستان عقد قرارداد می‌نماید

مرحله ۲- متقاضی مدارک شناسایی و کار‌شناسی املاک و سهام خود را به وزارت امور خارجه برده و برابر با اصل می‌نماید و سپس آن را به سفارت مجارستان در تهران تحویل می‌دهیم تا مورد ارزیابی اولیه قرار گیرد

مرحله ۳-متقاضی مبلغ ۶۰۰۰۰ یورو به بانک ارتون کپیتال بابت هزینه‌های سرمایه گذاری و حق الوکاله پرداخت می‌نماید

مرحله ۴- بعد از قبولی مرحله اول که معمولا تا یک ماه طول می‌کشد متقاضی باید مبلغ ۳۰۰۰۰۰  یورو به دولت مجارستان پرداخت نماید.

مرحله ۵-بعد از انجام امور مربوط به سرمایه گذاری مدارک متقاضی به سفارت مجارستان در ایران ارسال خواهد شد و آن‌ها ظرف یک ماه بعد از انجام چک امنیتی و آزمایش‌های پزشکی‌ برای متقاضی و همراهان یک اقامت موقت صادر خواهند کرد که با آن توانایی مسافرت به شینگن را نیز خواهند داشت.

مرحله ۶-متقاضی باید ظرف ۶ ماه از دریافت اقامت موقت وارد مجارستان شود و اقامت دائم را دریافت نماید

مرحله ۷- بعد از ۵ سال از تاریخ سرمایه گذاری، تقاضای عودت مبلغ سرمایه گذاری را خواهید نمود و مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به شما عودت داده خواهد شد.

مرحله ۸- متقاضی می‌تواند بعد از ۸ سال تقاضای پاسپورت این کشور را بنماید و هیچ گونهٔ شرط حضور فیزیکی‌ ندارد


چگونه برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید؟

 شما مشخصات خود را برای ما (از طریق فرم ارزیابی رایگان زیر)  می‌فرستید و ما قابلیت پذیرش شما در این برنامه را در زمانی کمتر از ۲۴ ساعت بررسی نموده و با شما تماس خواهیم گرفت.

مهاجرت به مجارستان اروپا


مهاجرت به مجارستان 3

 

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان