•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

 مهاجرت کانادا کبک

بر خلاف تصور بسیاری هنوز فرصت و راه مهاجرت به کانادا از مسیر کبک برای بسیاری از متقاضیان باز است. حتی بدون ارائه اولیه مدرک زبان فرانسه هنوز میتوان پرونده بسیاری از متقاضیان را ارسال نمود و سپس و در صورت نیاز و درخواست مدارک زبان را در فرصت مناسب تهیه و ارسال نمود. این فرصت برای بسیاری از افرادی که امتیاز بالایی در جدول رشته های تحصیلی دارای اولویت را داشته باشند فراهم است. توجه داشته باشید که بر طبق سیستم امتیازبندی کبک برای کسب امتیاز بالا لزوماً نیاز به مدارک تحصیلی عالی یا شرایط ویژه ندارید. در روش نیروی متخصص کبک غالباً رشته تحصیلی و نوع تخصص از مقطع مدرک تحصیلی مهم تر است. با توجه به تغییرات مکرر قوانین و دستورالعملهای مهاجرتی در سال ها و بویژه ماههای اخیر، از شما دعوت میکنیم در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا هر چه سریعتر شرایط شما به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد. نکته مهمی که می تواند منجر به قبولی یا عدم قبولی شما شود، مطابقت صحیح رشته تحصیلی شما در ایران و رشته تحصیلی مشابه در کبک است که این مهم با دقت بسیار بالا در تیم کارشناسی کانادا اکسپرت انجام خواهد شد. با توجه به اولویتی که در نحوه امتیازدهی به فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی فهرست ذیل وجود دارد، پرونده این افراد به صورت جداگانه و با اولویت بالاتر مورد رسیدگی و تصمیم گیری اداره مهاجرت قرار گرفته و سریعتر از سایر پرونده ها به نتیجه میرسند.

 

لیست رشته های با اولویت نخست با امکان ارسال بدون مدرک زبان فرانسه

 

رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی به بالا امتیاز رشته تحصیلی
پرستاری16
مهندسی هوا فضا، علوم هوانوردی و فضانوردی12
مهندسی عمران12
مهندسی کامپیوتر12
رشته های کاردانی فنی (فوق دیپلم) و رشته های فنی و حرفه ایامتیاز رشته تحصیلی
کاردانی سازه های هواپیمایی16
پرستاری16
تکنولوژی مهندسی شهرسازی سیستمهای ساختمانی12
کاردانی مهندسی عمران12
تکنولوژی رادیولوژی12
تکنولوژی پردازش و کیفیت مواد غذایی12
خدمات بیمه و مشاوره مالی12
تکنولوژی پزشکی هسته ای12
تکنولوژی رادیوتراپی12
رشته های فنی حرفه ای (دوره های زیر 2 سال) و رشته های فنی هنرستان   امتیاز رشته تحصیلی
ماشین افزار16
فروش تولیدات گوشتی - قصابی16
خدمات پشتیبانی کامپیوتر12
استفاده از مواد کامپوزیت12
مکانیک ماشین آلات ثابت12
جوشکاری و جوشکاری لوله12

 لطفا در صورتی که رشته تحصیلی شما (یا همسرتان) در لیستهای بالا موجود است، جهت ارزیابی کامل شرایط خود و دریافت راهنماییهای بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل فرمائید.

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان