•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپا

راحت‌ترین و سریع‌ترین روش برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت اتحادیه اروپا

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید. در سالهای اخیر بعضی از کشورهای دنیا در ازای انجام نوعی از سرمایه گذاری، اقامت خود را به متقاضیان اعطا می‌کنند. با برسی کلیه برنامه‌های مهاجرتی موجود، ما در اینجا جذاب‌ترین، جدید‌ترین و سریع‌ترین برنامه مهاجرتی حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

شما می توانید گرین کارت امریکا یا اقامت دائم کانادا را بدست بیاورید، می توانید اقامت دائم کشورهای اروپایی حوزه شنگن را دریافت کنید، و یا حتی پاسپورت یک کشور اروپایی را بگیرید و شهروند اتحادیه اروپا شوید. همچنین ممکن است مانند بسیاری افراد علاقمند باشید که با دریافت پاسپورت یکی از کشورهای کارائیب در امریکای مرکزی توانایی مسافرت آزادانه در کشورههای جهان و بسیاری از مزایای دیگر را بدست بیاوید.

همه موارد بالا می توانند گزینه خوبی باشند، ولی تنها یک کشور هست که شرایط منحصر به فردی دارد و آن را در اینجا به شما معرفی میکنیم. ما تمامی کشورهای جهان را که برنامه مهاجرتی و شهروندی برای سرمایه گذاران را دارند به دقت بررسی نموده ایم و بهترین های آنها را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهیم:

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه سرمایه گذاری مجارستانراحت ترین سریعترین راخذ اقامت پاسپورت اروپا

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه سرمایه گذاری امریکا (EB-5)

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه های سرمایه گذاری و کارافرینی کانادا

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه های گرانادا، سنت کیتس و آنتیگوا

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه های شهروندی با سرمایه گذاری دومینیکا

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه اقامت و شهروندی سریع بلغارستان

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 برنامه اقامت پرتغال

 

 

برای بعضی از شما بر اساس اولویت هایتان یکی از برنامه های بالا می تواند بهترین انتخاب باشد و جرئیات هر یک را میتوانید در وب سایت ما بخوانید. ممکن است بخواهید در کشور امریکا زندگی کنید و گرین کارت امریکا را برای خود و خانواده تان می خواهید. ما مظمئن ترین پروژه سرمایه گذاری EB-5 را برایتان داریم. انتخاب شما می تواند کانادا باشد به این دلیل که یکی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی است، یا به این دلیل که بستگان یا دوستان شما در این کشور هستند یا به سایر دلایل شخصی حاضر هستید سالهای طولانی برای بدست آوردن اقامت کانادا صبر کنید. ممکن است فردی متمول باشید و مشکلی برای صرف هزینه های گزاف بالای یک میلیون دلار نداشته باشید و به پاسپورت سریع یک کشور اروپایی نیاز دارید. در این صورت قبرس و مالتا را به شما توصیه میکنیم.

شاید آزادی مسافرت به کشورهای جهان مورد نظر شماست و شهروندی با ارزش کشورهای حوزه کارائیب را می خواهید. ما کشورهای گرانادا، آنتیگوا، سنت کیتس و دومینیکا را به شما معرفی می کنیم. یا با خرید ملک در یک کشور اروپایی مثل پرتغال مایل هستید اقامت دائم اروپا را داشته باشید. هر یک از روشهای فوق و هر روش مهاجرتی دیگر دارای مزایا و معایبی هستند. هر یک از این کشورها دائما با نگاه به یکدیگر برای جذب سرمایه گذاران بیشتر و بهتر در حال رقابت هستند. همیشه بر اساس اولویتهای شما یکی از این برنامه ها بر سایر برنامه ها برتری دارد.

ما همه این برنامه ها را با دقت بررسی کردیم و در نتیجه میتوانیم در تصمیم گیری به شما کمک کنیم. بعضی از برنامه ها بسیار گران هستند، بعضی نیاز مند دانش زبان هستند، بعضی مستلزم صرف زمان طولانی هستند و بعضی شما را مجبور به اقامت فیزیکی برای مدت طولانی در کشور میکنند.


برنامه ای که در اینجا به شما معرفی میکنیم هیچیک از مشکلات بالا را ندارد و بهتر از همه اینکه این روش مربوط به یکی از زیباترین نقاط دنیاست.اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپا 3

برنامه سرمایه گذاری کشور مجارستان

The Hungary Residency Bond Program

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 قابل بازگشت بودن کل سرمایه گذاری

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 تضمین شده از طرف دولت مجارستان

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 به هیج وجه گران نیست،

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 بسیار سریع است،

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 امکان کار و زندگی در کل اتحادیه اروپا

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 محدودیت لزوم زندگی در کشور را ندارید،

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 یک روند ساده برای شما و همه افراد خانواده شما،

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 نیاز به دانش زبان ندارید

       سریعترین روش اخذ اقامت دائم اروپا 4 هزینه های کمتر زندگی در مجارستان

 


چرا ما برای اینکار بهترین انتخاب شما هستیم؟

سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت تشکیل شده است از گروهی از متخصصین در رشته مهاجرت. کانادا اکسپرت فعالیتش را در سال ۲۰۰۱ آغاز کرد. با بیش از 15 سال سابقه فعالیت ما به هزاران نفر کمک کرده ایم که اقامت یک کشور جدید و دومین شهروندی خود را بدست بیاورند. ما یک گروه مشاور مهاجرت دارای مجوزهای رسمی دولتی هستیم و در زمینه قانون مهاجرت فعالیت کرده ایم. تخصص ما مهاجرت است و کاملا در ارتباط با خدماتی که ارائه میدهیم دارای دانش کافی هستیم.

و برای برنامه سرمایه گذاری مجارستان با معتبرترین بانک و شرکت سرمایه گذاری معرفی شده از طرف دولت مجارستان, آرتون کپیتال همکاری میکنیم که دارای شعبه مستقل مجارستان می باشد. شعبه مجارستان آرتون کپیتال یک نماینده قانونی دارای پروانه از دولت مجارستان برای انجام پرونده های مهاجرتی است. تنها تعداد انگشت شماری از شرکتهای معتبر از جمله آرتون کپیتال مجارستان اجازه ارائه خدمات در زمینه اقامت دائم از روش سرمایه گذاری دارند. تیم مدیریتی این شرکت دارای تجربه قابل توجهی در زمینه اجرای پروژه های پیچیده در حوزه مهاجرت از روشهای سرمایه گذاری می باشد. و با داشتن تجربه فعالیت محلی، این شرکت توانایی مدیریت و اجرای برنامه سرمایه گذاری را به بهترین نحو داراست. شرکت آرتون کپیتال تجربه خود را برای طراحی و اجرای طرحهای سرمایه گذاری و مهاجرتی در اختیار دولتهای مختلف از جمله مجارستان قرارداده است و در این زمینه ها برای رشد اقتصادی کشورها با جذب سرمایه گذاران خارجی همکاری میکند.


چگونه برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری مجارستان اقدام کنید؟

اگر تصمیم خود را گرفته اید و میخواهید اقامت دائم یک کشور خوب اروپایی را به همراه امکان شهروندی اتحادیه اروپا داشته باشید، هیچ بهانه ای برای آنکه اقدام را به تاخیر بیندازید ندارید. همین امروز دست به کار شوید. در پی تغییراتی که به زودی اعمال خواهد شد، در صورت تاخیر متحمل ضرر خواهید شد.  شما مشخصات خود را برای ما (از طریق فرم ارزیابی رایگان زیر)  می‌فرستید و ما قابلیت پذیرش شما در این برنامه را در زمانی کمتر از ۲۴ ساعت بررسی نموده و با شما تماس خواهیم گرفت.

مهاجرت به مجارستان اروپا


مهاجرت به مجارستان 3

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان