•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

افزایش مهاجرت به کانادا از طریق ساسکاچوان

مهاجرت-کانادا-استانی-ساسکاچوان-2ظرفیت مهاجرت به کانادا از طریق استان ساسکاچوان افزایش پیدا کرد. بر اساس توافقی که دولت استان ساسکاچوان با دولت فدرال به انجام رسانیده است، سالانه تعداد ۴۵۰ پرونده مهاجرتی جدید، بیشتر از سهمیه ای که قبلاً به این استان تخصیص یافته بود، مورد پذیرش قرار می‌دهد.ادامه مطلب...

نکاتی در خصوص خرید آپارتمان در کانادا

خرید خانه در کانادا -2در این مقاله سعی بر آن است تا به سؤالات متداول در پیش خرید آپارتمان در کانادا توسط کارشناس املاک این سازمان پاسخ داده شود.

 


ادامه مطلب...

خرید و اجاره ملک در کانادا

خرید و اجاره ملک در کانادا-2داشتن مسکن یکی از مهم‌ترین عواملی است که تازه واردین به کانادا با آن مواجه خواهند شد پس برای متقاضیان اخذ اقامت کانادا بسیار مفید است که در مورد انواع مسکن و چگونگی خرید آن اطلاعات داشته باشند. برای کسانی که قصد بیشتر ماندن در کانادا را دارند خرید خانه بهترین انتخاب است.مانند همه جای دنیا قیمت خرید خانه به طور مستقیم بر موقعیت مکانی تأثیر دارد و قیمت خانه‌ها در مناطق مختلف به طور قابل ملاحظه ای متفاوت است.

ادامه مطلب...

برنامه مهاجرت به کانادا از روش استانی

مهاجرت به کانادا از روش مهاجرت استانی-2متقاضیان دارای سوابق مدیریتی و افراد دارای مشاغل آزاد که دارای سرمایه و دارایی لازم برای اخذ ویزای اقامت کانادا از روش سرمایه گذاری فدرال و یا کبک نیستند، می‌توانند از روش مهاجرت استانی به کانادا استفاده نمایند.

 

ادامه مطلب...

وام برای مهاجرت به کانادا از طریق مانیتوبا

مهاجرت استانی به کانادا-2مهاجران به کانادا از طریق استان مانیتوبا می‌توانند برای داشتن اقامتی مطلوب، وام دریافت نمایند. مانیتوبا، استانی با قوانین مهاجر پسند، این بار نیز خبرهای خوبی برای مهاجران دارد. افرادی که دارای تجارب کاری در حرفه‌هایی چون پرستاری، دندان‌پزشکی و مهندسی هستند، موقعیتی خواهند یافت تا تخصص خود را به کار گرفته و گواهینامه تخصص خود را دریافت نمایند. در این روند، برای تأمین مخارج خود، وام‌هایی به ایشان تعلق خواهد گرفت.

ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان