•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

مهاجرت پرستاران بدون نیاز به مدرک زبان

مهاجرت پرستاران به کانادافرصت ویژه برای مهاجرت پرستاران به کانادا بدون نیاز به مدرک زبان. توجه به نیاز استان کبک در کانادا به پرستاران و فرصتهای بسیار خوب شغلی در این استان، دولت کانادا از این طریق اقدام به جذب مهاجر نموده است.

 

ادامه مطلب...

مهاجرت خود اشتغالی بدون نیاز به زبان

مهاجرت به کاناداگرافیست‌ها، هنرمندان، نویسندگان، مترجمان، ورزشکاران و بسیاری از مشاغل دیگر می‌توانند بدون نیاز به دانش زبان از این روش جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. جا دارد به این نکته اشاره شود که ویزاهای مهاجرت در روش خود اشتغالی فدرال شرطی نبوده و متقاضی پس از ورود به کانادا ملزم به تاسیس بیزینس و یا پیدا کردن کار نمی‌باشد.

ادامه مطلب...

بازگشایی برنامه سرمایه گذاری کانادا - کبک

مهاجرت سرمایه گذاری کانادااداره مهاجرت استان کبک در تاریخ ۶ فروردین ١٣٩٣ تصمیمات جدیدی در مورد نحوه پذیرش پرونده‌های متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک اتخاذ کرد. بر اساس این تصمیمات، اداره مهاجرت استان کبک در سال ٢٠١۴ به شرح زیر پرونده سرمایه گذاری کبک پذیرش خواهد کرد:

 

ادامه مطلب...

بازگشایی برنامه کارآفرینی کبک

برنامه کارآفرینی کبک-2قوانین جدید مهاجرت به کبک از کارآفرینی از امروز ١ آوریل ٢٠١۴ و به مدت ١ سال قابل اجرا می‌باشند. طبق این قوانین جدید در سال ٢٠١۴ اداره مهاجرت کبک ۵۰۰ پرونده جدید را پذیرش خواهد کرد:


  

ادامه مطلب...

جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق نوااسکوشیا

جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق نوااسکوشیابا توجه به ابراز علاقه چشمگیر هموطنان عزیز به روش جدید مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی یا نیروی کار استان نوا اسکشیا لازم دانستم که برخی مطالب و جزئیات بسیار مهم و سرنوشت ساز در مورد این روش مهاجرت به کانادا را در غالب مقاله‌ای به متقاضیان ارجمند ارائه کنم

مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی یا نیروی کار استان نوا اسکشیا چیست؟

ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان