•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

لیست جدید مشاغل مورد نیاز استان نوا اسکوشیا

مهاجرت به کانادالیست جدید مشاغل مورد نیاز  برای مهاجرت به کانادا از طریق استان استان نوا اسکوشیا اعلام شد. در فهرست جدید رشته های داروسازی, مهندسی عمران , .... اضافه شده است. برای مشاهده لیست کامل مشاغل ادامه  مطلب را ملاحظه فرمائید. تنها شرط مورد نیاز داشتن مدرک زبان ایلتس ٥ و ٢ سال سابقه کار میباشد.  

 

ادامه مطلب...

مهاجرت به کانادا ویژه متخصصین-نوااسکشیا

Flag-of-Nova-Scotiaاستان نوا اسکشیا در کانادا اقدام به بازگشائی برنامه مهاجرتی خود ویژه متخصصین و بدون نیاز به نامه کاری نموده است. با توجه به معلوم نبودن برنامه فدرال برای سال آینده این بهترین فرصت برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق تخصص خود را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فرم ارزیابی ما را تکمیل نمائید.


ادامه مطلب...

کلگری در لیست پرطرفدارترین شهرهای دنیا

مهاجرت به کانادا-2براساس گزارشی که نشریه "نیویورک تایمز" در ژانویه سال 2014 اعلام کرد، شهر کلگری در ایالت آلبرتا کشور کانادا، در لیست پرطرفدارترین شهرهای دنیا برای جهانگردان و مهاجران، در سال 2014 انتخاب شد.


 

ادامه مطلب...

بازگشایی مجدد برنامه نوا اسکشیا از آذر ماه

Flag-of-Nova-Scotiaاستان نوا اسکوشیا در کانادا تصمیم دارد از آذر ماه امسال برنامه جذاب مهاجرتی خود را دوباره آغاز نماید. سال گذشته ظرفیت این برنامه در کمتر از ٢ ماه تکمیل گردید. به همین دلیل سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت تصمیم دارد از هم اکنون نسبت به تهیه و تکمیل مدارک مشتریان خود اقدام نمیاد. 


ادامه مطلب...

مهاجرت از طریق کارآفرینی در ونکور

مهاجرت از طریق کارآفرینی در ونکوردولت استان بریتیش کلمبیا در برنامهٔ استانی خود برای جذب صاحبان تجربه تجاری و نیز صاحبان سرمایه به این .استان سه برنامه دارد. سازمان امور مهاجرتی و حقوقی "کانادا اکسپرت" با تجربیات ارزشمندی که در این زمینه دارد می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا، از تهیه مدارک، نامه‌ها و گشایش پرونده تا اخذ اقامت کانادا به عنوان وکیلی امین و آگاه در کنار شما بوده و با تهیه پرونده ای کامل و بدون نقص موجب تسریع در رسیدگی به پرونده شما گردد.

ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان