•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

بازگشائی پرونده های اسپانسرشیپی والدین

مهاجرت-به-کانادا-اسپانسرشیپاز روز دوم ژانویه سال ۲۰۱۴، متقاضیان اسپانسرشیپی والدین می‌توانند درخواست خود را ارائه نمایند. این برنامه به مدت دو سال بسته مانده بود. از پنجم نوامبر ۲۰۱۱ دولت کانادا این برنامه را به دلیل وجود بک لاگ و انباشت بسیار پرونده، بسته اعلام کرد. قرار است که این برنامه کارآمدتر و امیدوارکننده تر باشد. .

 

ادامه مطلب...

کانادا در میان هفت کشور برتر دنیا برای زندگی

اخبار مهاجرت به کانادابر اساس گزارشی که سازمان توسعه و همکاری‌های اقتصادی منتشر کرده و بنا بر اندازه گیری شاخص‌های "زندگی خوب" در کشورهای عضو این سازمان ، کانادا را باید یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در جهان به شمار آورد.   دیگر کشورهایی که در بالای لیست این گزارش قرار دارند عبارتند از استرالیا، سوئد، سوئیس، دانمارک، ایالات متحده و نروژ.


ادامه مطلب...

نیاز شدید کانادا به مهندسین عمران

مهاجرت کانادادر سراسر جهان مهندسی عمران از عوامل کلیدی در رشد اقتصادی و اجتماعی محسوب می‌شود. در کانادا، کشوری که اقتصادش به سرعت در حال گسترش است، نیاز به مهندسین ماهر، هیچ‌گاه به این اندازه محسوس نبوده است. مهندسین عمرانی که به کانادا می‌آیند می‌توانند از امتیازات محیطی که از آنان استقبال می‌کند و بازاری که فرصت‌های شغلی پردرآمد به آنان عرضه می‌کند استفاده نمایند. علاوه بر آن بسیاری از آنان خواهند توانست امکان اقامت دائم در این کشور را به دست آورند.

ادامه مطلب...

عمان حافظ منافع ایران در کانادا شد

مهاجرت به کانادا-2سخنگوی وزارت امور خارجه از تعیین عمان به عنوان حافظ منافع ایران در کانادا و تعیین ایتالیا به عنوان حافظ منافع کانادا در ایران خبر داد. سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران اعلام کرد: در پی مبادله یادداشت‌هایی بین ایران و کانادا، جمهوری اسلامی ایران موافقت خود را با تعیین عمان به عنوان حافظ منافع ایران در کانادا و تعیین ایتالیا به عنوان حافظ منافع کانادا در ایران اعلام کرد  ....

ادامه مطلب...

مسائل کاریابی برای مهاجرین به کانادا

مسائل کاریابی برای مهاجرین به کانادابا توجه به نگرانی بسیاری از هم‌وطنان پس از اخذ ویزای اقامت و حتی در ابتدای اقدام به مهاجرت به کانادا و سوالاتی از این قبیل که آیا سابقه کاری من در ایران مورد قبول کارفرمایان کانادایی خواهد بود؟ آیا مهارت نیروهای تخصصی کشوری در حال توسعه مورد قبول کشوری توسعه یافته مانند کانادا می‌باشد؟


ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان