•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

اقدامات ضروری پس از ورود به کانادا

اخبار مهاجرت کانادا-2چه کارهایی را باید در ۴ ماه اول ورود به کانادا انجام دهیم؟ آیا تأخیر در آن‌ها مشکل ساز می‌شود!؟ آیا تأخیر در این امور منطقی به نظر می‌رسد!؟ در این مقاله به طور مختصر و مفید به اموری که تا قبل از پایان ۴ ماه اول ورود به کانادا، باید انجام شوند می‌پردازیم.بعد از امور ضروری که شما برای آن‌ها در ماه اول ورود باید اقدام نمایید، مانند دریافت ۳ کارت اصلی PR Card، SIN Card و Health Card، دریافت گواهینامه رانندگی، .....

ادامه مطلب...

سوالات متداول سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا مهاجرت کانادا-٢خانواده های شهروندان و دارندگان ویزای اقامت دائم کانادا (مادر – پدر- مادر بزرگ – پدربزرگ) از یکم دسامبر ۲۰۱۱ با استفاده از برنامه سوپر ویزا می‌توانند از کانادا و فرزندانشان دیدن نمایند. این ویزا ده ساله است و به دارندگان آن اجازه می‌دهد که در یک نوبت حتی تا ۲۴ ماه هم در کانادا اقامت داشته باشند.


ادامه مطلب...

هزینه های تحصیل در کانادا برای مهاجرین

مهاجرت-کانادا-تحصیل-2بنابر گزارش سازمان کانادایی HSBC تحصیل در کانادا در مقایسه با سایر کشورها مانند انگلستان، استرالیا یا امریکا برای دانشجویان خارجی هزینه کمتری دارد. اما کانادا در لیست کشورهایی که مورد بررسی قرارگرفته تقریبا در میانه قرار دارد و دانشگاه‌ها در برخی از کشورها از جمله آلمان، هنگ‌کنگ، ژاپن، روسیه شهریه اندک‌تری از دانشگاه‌های کانادا از دانشجویان خارجی مطالبه می‌کنند.

ادامه مطلب...

خوش بینی بانک کانادا در باره رشد اقتصادی

مهاجرت به کانادا-2استفن پولوز رییس بانک کانادا، بانک مرکزی این کشور، همزمان با رد نگرانی‌های موجود در باره حباب در بازار مسکن، تصویر روشن‌تری از آینده اقتصاد کانادا ارائه می‌دهد. او چهارشنبه گفت که کانادا اکنون در راه بازگشت به مسیر اصلی و مدار رشد طبیعی بوده و بانک مرکزی آماده می‌شود تا در سیاست شش ساله نرخ پایین بهره بازنگری کند.

ادامه مطلب...

فهرست مشاغل مورد نیاز کبک -٢٠١٣

مهاجرت-کبک-کانادااداره مهاجرت کبک (کانادا) فهرست مشاغل مورد نیاز بر اساس نیاز بازار کبک برای سال ۲۰۱۳ را اعلام نمود. مهم‌ترین تغیرات در این برنامه مهاجرتی به نسبت سال گذشته در این مقاله ذکر شده است.
ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان