•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

بازگشایی برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک

مهاجرت سرمایه گذاری کبک-2وزارت مهاجرت استان کبک که در آپریل ۲۰۱۲ و جهت کوتاه تر نمودن زمان بررسی پرونده های گروه سرمایه گذاری به طور موقت پذیرش پرونده از این طریق را متوقف نموده بود به زودی قصد دارد تا مجددا پذیرش پرونده از این طریق را از سربگیرد. طبق خبرهای رسیده، اداره مهاجرت استان کبک به زودی و از تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۳ (۱۰ مرداد ۱۳۹۲) یعنی تا ۲ ماه آینده مجددا اقدام به پذیرش پرونده های مهاجرتی سرمایه گذاری استان کبک خواهد نمود.

ادامه مطلب...

احتمال بازگشایی برنامه سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری-2بر اساس خبرهای دریافتی احتمال بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک و شروع به پذیرش تعداد محدودی از درخواست‌ها در اول آگوست ۲۰۱۳، که منجر به درخواست ویزای اقامت دائم کانادا خواهد شد، وجود دارد. برای واجد شرایط بودن برای این برنامه، متقاضیان باید نشان دهند که از نظر قانونی به تنهایی و یا با کمک همسر خود دارای سرمایه ای به ارزش خالص ۱٫۶ میلیون دلار کانادا (معادل تقریباً ۲ میلیارد تومان) هستند.

ادامه مطلب...

کانادا بهترین کشور دنیا برای زندگی

کانادا بهترین کشور دنیا برای زندگی -2بر طبق یک اندازه گیری کیفیت زندگی جدید توسط یک موسسه بین‌المللی که در آن کشورهای صنعتی و ثروتمند با هم قیاس شده‌اند، کانادا نیز در میان بهترین مکان‌ها برای زندگی قرار دارد. شاخص زندگی بهتر از سوی این سازمان برای همکاری و توسعه اقتصادی که در روز سه شنبه منتشر گردید در بین ۲۴ کشور مورد ارزیابی گرفته شده، کانادا را به عنوان پیشرو معرفی نموده است.

ادامه مطلب...

بهبود بازار کار در کانادا

بهبود بازار کار در کانادا 2اداره آمار کانادا در روز جمعه اعلام نمود که اقتصاد کانادا، ۹۵۰۰۰ شغل جدید را در ماه می، بزرگ‌ترین ماه از نظر رشد مشاغل در حداقل یک دهه گذشته، ایجاد نموده است. بزرگ‌ترین منفعت این قضیه این است که اولین بهبود و رشد سال ۲۰۱۳ بیش از حد توقع اقتصاددانان رخ داده است، و باعث افت نرخ بیکاری به میزان یک دهم درصد و رسیدن به میزان ۱،۷ شده است.


ادامه مطلب...

هزینه های متوسط زندگی در کانادا

هزینه های زندگی در کانادا-2یکی از سؤالات رایج برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند آگاهی از هزینه های زندگی در کانادا می‌باشد. با توجه به درخواست‌های زیاد در این مورد ، پاسخ به آن را در قالب این پست می‌نویسم.هزینه های زندگی در کانادا به سه بخش زیر قابل تقسیم می‌باشند که به تفصیل در مورد هر یک سخن خواهم گفت.

 

ادامه مطلب...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان