•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

مهاجرت امریکا EB5

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهای موجود در روش سرمایه گذاری کانادا برای ایرانیان این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد و نیز کم شرط بودن این روش از مهم‌ترین ویژگیهای این برنامه مهاجرتی می‌باشد که در ادامه به ان پرداخته گردیده است.


شرایط لازم

جهت اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 متقاضی نیاز به نشان دادن ١٠٠٠٠٠٠$ دارایی که از راه قانونی به دست آماده باشد و تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵٠٠٠٠٠$ در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای امریکا است. این ۵٠٠٠٠٠$ پس از ۵ سال با سود به سرمایه گذار برگردانده می‌شود.


ویژگیهای بسیار عالی مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری

          آمریکا EB5 مهاجرت-EB5عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

          آمریکا EB5 عدم نیاز به تحصیلات عالیه

          آمریکا EB5 عدم نیاز به سابقه مدیریت

          آمریکا EB5 بازگشت سرمایه پس از ۵ سال


روش اقدام

برنامه مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری به نسبت سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا کم شرط محسوب می‌گرددروش اقدام ولی نحوه تشکیل پرونده و به ویژه چگونگی سرمایه گذاری در روش EB5 نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه گذاری شرت اصلی موفقیت است. در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 تشریح گردیده است.

          آمریکا EB5 ارزیابی پروژه‌های موجود برای سرمایه گذاری و انتخاب کم ریسک‌ترین و پربازده‌ترین پروژه از نظر مالی

          آمریکا EB5 انجام سرمایه گذاری ۵٠٠٠٠٠$ دلاری در پروژه انتخاب شده (بازگشت کل مبلغ سرمایه گذاری در صورت عدم قبولی)

          آمریکا EB5 تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا

          آمریکا EB5 انجام آزمایشات پزشکی

          آمریکا EB5 انجام مصاحبه و اخذ گرین کارت موقت آمریکا

          آمریکا EB5 ورود به آمریکا و زندگی در هر شهر دلخواه

          آمریکا EB5 اخذ گرین کارت دائم آمریکا پس از ٢ سال

          آمریکا EB5 بازپرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری با سود به سرمایه گذار پس از ۵ سال

          آمریکا EB5 درخواست برای اخذ اقامت شهروندی آمریکا پس از ۵ سال


ویژگیهای منحصربه فرد سازمان حقوقی و مهاجرتی کانادا اکسپرت  

سازمان مهاجراتی کانادا اکسپرت با همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبر‌ترین و با تجربهترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کار‌شناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های EB5 باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نمائیم. ویژگی انحصاری پروژه‌های EB5 این شرکت به قرار زیر است:

          آمریکا EB5 بدون احتیاج به راه اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه گذاری کرده است (موکل امکان زندگی در هر  شهری در امریکا را دارد)

          آمریکا EB5  پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد

          آمریکا EB5 پرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری (۵٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 لطفآ فرم ارزیابی ما را تکمیل فرمائید. نتیجه تا مدت ٢۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد.

 امریکا

 

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان