اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت دائم اروپا در کمتر از ۶ ماه

سرمایه گذاری قابل برگشت ۳۵۰ هزار یورو با سود ۴ درصد

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

برای کل اعضای فرزندان بالای ۱۸ سال

اقامت دائم پرتغال – سریع‌ترین روش اقامت و اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

از طریق سرمایه گذاری قابل برگشت

برنامه مهاجرت و اخذ اقامت دائم پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) بهترین، سریع ترین، و آسانترین روش مهاجرت و کسب اقامت دائم و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت میباشد. پرتغال عضو اتحادیه اروپا و شینگن می‌باشد و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می‌توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. پرتغال بعنوان بزرگ‌ترین مرکز توریستی منطقه و جذاب‌ترین کشور توریستی می‌باشد. برنامه ویزای طلایی پرتغال موفق ترین برنامه های مهاجرت و اقامت سرمایه گذاری در اروپا بوده است چرا که انعطاف و مزایای بسیاری برای سرمایه گذاران به همراه دارد. این برنامه در سال ۲۰۱۲ آغاز شد و تا به امروز دولت پرتغال آن را بهبود داده است.

یکی از جذاب ترین گزینه ها در مورد برنامه مهاجرت به پرتغال این است که سپرده گذاری و سرمایه گذاری ۳۵۰ هزار یورویی با سود سالانه حدود ۴ درصد قابل بازگشت است و نیز برای اخذ و بدست اوردن اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال (پاسپورت پرتغال ) نیازی به اقامت در این کشور نیست. در واقع متقاضی اصلی و خانواده متقاضی تنها کافی است که هر دو سال یک بار برای حفظ اقامت خود تنها دو هفته در پرتغال بمانند. شهروندی پرتغال و به دست آوردن پاسپورت دوم به شما حق زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد.

به عبارتی شما میتوانید اقامت و پاسپورت کشور زیبای پرتغال را با سرمایه‌گذاری قابل برگشت (به همراه سود)، درکوتاه‌ترین زمان و در مدت حدود ۴ ماه به‌دست آورید.برنامه اخذ اقامت دائم اروپا و پاسپورت ان از طریق کشور پرتغال به دلیل سهولت و جذابیت طرفداران زیادی بین سرمایه‌گذارانی که خواهان آزادی تردد بین کشورها هستند پیدا کرده است. مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری (اقامت طلایی پرتغال) با سرمایه‌گذاری و سپرده گذاری قابل برگشت و تضمین شده ۳۵۰ هزار یورویی به همراه سود امکان پذیر است. اقامت دائم پرتقال پس از ۶ سال به پاسپورت پرتقال تبدیل میگردد و تنها شرط تبدیل اقامت دارم به پاسپورت حضور فیزیکی در پرتقال به مدت ۲ هفته در مدت هر ۲ سال است. با داشتن پاسپورت پرتقال امکان کار, زندگی و تحصیل در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند فرانسه, اسپانیا و آلمان …. امکان پذیر است و برای سفر به امریکا و یا کانادا نیازی به ویزا نخواهید داشت.

 • سریع ترین روش کسب اقامت دائم و پاسپورت اروپا همراه با بازگشت سرمایه با سود
 • اخذ اقامت دائم پرتقال در مدت ۴ ماه
 • بدون نیاز به اقامت طولانی مدت در پرتغال
 • امکان کار و زندگی و تحصیل در کل اتحادیه اروپا
 • سرمایه گذاری قابل بازگشت تضمین شده ۳۵۰ هزار یورو برای کل خانواده
 • تبدیل اقامت دائم به پاسپورت پس از ۶ سال تنها با حضور ۲ هفته در هر ۲ سال در پرتقال
 • امکان مسافرت بدون نیاز به ویزا به کل کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه شینگن

اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال

یکی از بهترین ویژگی‌های برنامه مهاجرتی به پرتغال این است که که علاوه بر اخذ سریع اقامت دائم در مدت ۴ ماه, میتوان بعد از ۶ سال برای شهروندی و اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کرد. قابل ذکراست که برای اخذ و به‌دست آوردن اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال نیازی به اقامت دائم در این کشور نیست. در واقع متقاضی اصلی و خانواده متقاضی تنها کافی است که هر دو سال تنها دو هفته در پرتغال بمانند. شهروندی پرتغال و به دست آوردن پاسپورت دوم به شما حق زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد. این برنامه برای متقاضیانی که در حال حاضر نمی‌خواهند و یانمی‌توانند کشور خود را فعلاً ترک نمایند و صرفاً به دنبال داشتن کارت اقامت در کشوری اروپایی هستند، امروزه تنها انتخاب آنان می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم پرتغال از اکتبر ۲۰۱۲ آغاز شده است. این برنامه به منظور فراهم کردن فرصت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای کسب و کار و زندگی در پرتغال نظر گرفته شده است. سرمایه گذاران در ازای دریافت اقامت ۵ ساله (از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا توسعه اقتصادی)، فرصت داده می‌شود تا بدون ویزا و آزادانه بتوانند به مناطق شینگن سفر کرده و یا به تحصیل، زندگی و یا کار بپردازند. اگر شما تمایل به دریافت اقامت پرتغال را دارید، ما می‌توانیم شما را در این راستا و برای دریافت اقامت طلایی پرتغال راهنمایی کنیم.

نکته مهم

فرایند درخواست و اخذ اقامت طلایی پرتغال

 • تنها یک بازدید از پرتغال به همراه خانواده
 • آماده شدن متقاضی، داشتن اسناد محضری، بدست آوردن گواهی بیمه سلامت، باز کردن حساب بانکی، بدست آوردن ضمانت بانکی، گرفتن اثر انگشت، عکس و امضا
 • دعوت از متقاضی برای رفتن به وزرات امور داخلی . شما هزینه های دولتی را در این زمان به بانک پرتغالی خود انتقال می دهید.
 • تایید مهاجرت و صدور یک شماره پرونده
 • افتتاح حساب بانکی به نام خود متقاضی و انتقال تمامی سرمایه به آنجا
 • ارسال پاسپورت ها به کشور پرتغال جهت اخذ اقامت پرتغال
 • دریافت کارت اقامت پرتغال

مزایای اقامت پرتغال

 • مزیت اول

  زمان بررسی پرونده های مهاجرتی به پرتغال بسیار کوتاه و معمولا بین ۴ الی ۶ ماه است

 • مزیت دوم

  متقاضی، همسر و کلیه وابستگان،  حق اقامت و کار در پرتغال و سفر بدون نیاز به ویزا در ناحیه شنگن را دارند

 • مزیت سوم

  هیچ محدودیتی در ارتباط با سن، حداقل میزان تحصیلات، سابقه کسب و کار یا مدیریت، ارزش خالص فوق العاده یا منبع نیازمندی های مالی وجود ندارد

 • مزیت چهارم

  از متقاضی مصاحبه نمی شود و پس از اخذ پاسپورت میتوان در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا کار، زندگی و تحصیل کرد.

 • مزیت پنجم

  بازگشت تضمینی ۳۵۰ هزار یورو بعد از ۵ سال (برای اطمینان از بازگشت سرمایه قرارداد قانونی و رسمی وجود دارد.)

 • مزیت ششم

  پرداخت تضمینی سود سالانه به میزان ۴% که مستقیما به حساب شخصی شما پرداخت خواهد شد

مراحل اخذ اقامت دائم پرتغال

عقد قرارداد و جمع آوری مدارک

عقد قرارداد و تحویل مدارک شامل شناسنامه، عدم سو پیشینه، مدارک شغلی، و مالی

تکمیل و ارسال مدارک

تحویل مدارک، تکمیل فرمها ، ارسال پرونده به پرتغال و دریافت دعوتنامه از طرف وکیل

سفر به پرتغال

سفر به پرتغال و بازدید پروژه، انگشت نگاری، ثبت در اداره پلیس پرتغال و افتتاح حساب بانکی

دریافت اقامت پرتغال

بازگشت به ایران و واریز مبلغ سرمایه‌گذاری دریافت اقامت دائم پرتغال پس از ۴ ماه

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی پرتغال) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به پرتغال برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما: