اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت دائم اروپا در کمتر از ۶ ماه

سرمایه گذاری قابل برگشت ۳۵۰ هزار یورو با سود ۴ درصد

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

برای کل اعضای فرزندان بالای ۱۸ سال

اقامت دائم پرتغال از طریق سرمایه گذاری قابل برگشت

اقامت و پاسپورت کشور زیبای پرتغال را با سرمایه‌گذاری قابل برگشت (به همراه سود)، درکوتاه‌ترین زمان ممکن به‌دست آورید. برنامه اخذ اقامت دائم اروپا و پاسپورت ان از طریق کشور پرتغال به دلیل سهولت و جذابیت جدیداً طرفداران زیادی بین سرمایه‌گذارانی که خواهان آزادی تردد بین کشورها هستند پیدا کرده است. مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری (ویزای طلایی پرتغال) با سرمایه‌گذاریقابل برگشت و تضمین شده به همراه سود به مبلغ، ۲۸۰ هزار یورو امکان پذیر است. اقامت طلایی پرتغال را می‌توان هر دو سال تمدید کرد و برای هر بار تمدید فقط نیاز به دو هفته در کشور پرتغال است. قوانین اقامت طلایی پرتغال در جولای ۲۰۱۵ تغییر یافت و گزینه‌هایجدیدی به آن اضافه شد، از جمله خرید ملکی به ارزش حداقل ۳۵۰ هزار یورو با قدمت ساخت بیش از ۳۰ سال یا ملکی که در مناطق بازسازی شهری جهت نوسازی قرار داشته باشد.

اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال

یکی از بهترین ویژگی‌های برنامه مهاجرتی  به پرتغال این است که بعد از ۵ سال می‌توان برای اقامت دائم پرتغال و در سال ۶ برای شهروندی و اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کرد. قابل ذکراست که برای اخذ و به‌دست آوردن اقامت موقت، دائم و یا شهروندی پرتغال نیازی به اقامت دائم در این کشور نیست. در واقع متقاضی اصلی و خانواده متقاضی تنها کافی است که هر دو سال یک بار برای تمدید ویزای طلایی خود تنها دو هفته در پرتغال بمانند. شهروندی پرتغال و به دست آوردن پاسپورت دوم به شما حق زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهد داد. این برنامه برای متقاضیانی که در حال حاضر نمی‌خواهند و یانمی‌توانند کشور خود را فعلاً ترک نمایند و صرفاً به دنبال داشتن کارت اقامت در کشوری اروپایی هستند،  امروزه تنها انتخاب آنان می‌باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم پرتغال از  اکتبر ۲۰۱۲ آغاز شده است. این برنامه به منظور فراهم کردن فرصت برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا برای کسب و کار و زندگی در پرتغال نظر گرفته شدهاست. سرمایه گذاران در ازای دریافت اقامت 5 ساله (از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا توسعه اقتصادی)، فرصت داده می‌شود تا بدون ویزا و آزادانه بتوانند به مناطقشینگن سفر کرده و یا به تحصیل، زندگی و یا کار بپردازند. اگر شما تمایل به دریافت اقامت پرتغال را دارید، ما می‌توانیم شما را در این راستا و برای دریافت اقامت طلایی پرتغال راهنمایی کنیم.
نکته مهم

فرایند درخواست و اخذ اقامت طلایی پرتغال

 • تنها یک بازدید از پرتغال به همراه خانواده
 • آماده شدن متقاضی، داشتن اسناد محضری، بدست آوردن گواهی بیمه سلامت، باز کردن حساب بانکی، بدست آوردن ضمانت بانکی، گرفتن اثر انگشت، عکس و امضا
 • دعوت از متقاضی برای رفتن به وزرات امور داخلی . شما هزینه های دولتی را در این زمان به بانک پرتغالی خود انتقال می دهید.
 • تایید مهاجرت و صدور یک شماره پرونده
 • افتتاح حساب بانکی به نام خود متقاضی و انتقال تمامی سرمایه به آنجا
 • ارسال پاسپورت ها به کشور پرتغال جهت اخذ ویزای طلایی

مزایای اقامت پرتغال

 • مزیت اول

  زمان بررسی پرونده های مهاجرتی به پرتغال بسیار کوتاه و معمولا بین ۴ الی ۶ ماه است

 • مزیت دوم

  متقاضی، همسر و کلیه وابستگان،  حق اقامت و کار در پرتغال و سفر بدون نیاز به ویزا در ناحیه شنگن را دارند

 • مزیت سوم

  هیچ محدودیتی در ارتباط با سن، حداقل میزان تحصیلات، سابقه کسب و کار یا مدیریت، ارزش خالص فوق العاده یا منبع نیازمندی های مالی وجود ندارد

 • مزیت چهارم

  از متقاضی مصاحبه نمی شود

 • مزیت پنجم

  بازگشت تضمینی ۲۸۰ هزار یورو بعد از ۵ سال (برای اطمینان از بازگشت سرمایه قرارداد قانونی و رسمی وجود دارد.)

 • مزیت ششم

  پرداخت تضمینی سود سالانه به میزان ۴% که مستقیما به حساب شخصی شما پرداخت خواهد شد

مراحل اخذ اقامت دائم پرتغال

عقد قرارداد و جمع آوری مدارک

عقد قرارداد و تحویل مدارک شامل شناسنامه، عدم سو پیشینه، مدارک شغلی، و مالی

تکمیل و ارسال مدارک

تحویل مدارک، تکمیل فرمها ، ارسال پرونده به پرتغال و دریافت دعوتنامه از طرف وکیل

سفر به پرتغال

سفر به پرتغال و بازدید پروژه، انگشت نگاری، ثبت در اداره پلیس پرتغال و افتتاح حساب بانکی

دریافت اقامت پرتغال

بازگشت به ایران و واریز مبلغ سرمایه‌گذاری دریافت اقامت دائم پرتغال پس از ۴ ماه

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی پرتغال) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همراه پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به سنت لوسیا برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما: