•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

مهاجرت به امریکا eb3

روشهای مهاجرت به امریکا | کاری EB3 | سرمایه گذاری EB5

گرین کارت امریکا ضمانت اخذ دائم اقامت آمریکا می‌باشد بر اساس این قوانین است که مشخص می‌شود چه کسانی می‌توانند وارد خاک امریکا شوند و چه افرادی چنین اجازه ای ندارند. مقررات کسب شهروندی امریکا یا اخراج اتباع متخلف کشورهای دیگر در چهارچوب قوانین مهاجرت وضع می‌شود. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با داشتن وکلای مجرب در زمینه اخذ اقامت و گرین کارت امریکا می‌تواند به شهروندان سایر کشورها که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند کمک نماید. اگر درباره مسائل مهاجرتی سؤالی دارید برای شرکت در یک جلسه مشاوره با ما تماس بگیرید.

خدمات مهاجرتی ما برای اخذ اقامت و گرین کارت امریکا در عرصه های زیر ارائه می‌شود: 


برای مهاجرت به امریکا و اخذ گرین کارت ۳ روش مهاجرت  از طریق کاری و سرمایه گذاری وجود دارد.  در ادامه به شرایط  روشهای اخذ گرین کارت امریکا پرداخته شده است برای توضیحات بیشتر در مورد شرایط و ویژگیهای هر کدام از برنامه های مهاجرتی به امریکا بر روی موارد زیر کلیک نمائید.

مهاجرت-به-امریکا-eb3مهاجرت-به-امریکا-E2مهاجرت-به-امریکا-EB5


Untitled-9 مهاجرت به آمریکا از طریق کاری EB3

مهاجرت-به-امریکا-از-طریق-EB3سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با همکاری چندین موسسه حقوقی و کاری در امریکا و با داشتن پیشنهاد کاری از تعدادی از شرکتهای آمریکایی مورد تائید وزارت کار امریکا، می‌تواند برای موکلین خود زمینه اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا را فراهم نماید. یشنهادات کاری مناسب روش EB3 معمولا مشاغل در زمینه‌های صنعتی، خدماتی و فروش می‌باشد.

مهاجرت به امریکا eb3 برنامه مهاجرتی EB3 برخلاف ویزاهای موقت کاری که معمولاً ۱ ساله می‌باشند، اقامت دائم (گیرین کارت) می‌باشد و چند روز پس از ورود موکلین به آمریکا گرین کارت دائمی و غیر مشروط آمریکا به ایشان اعطاء خواهد شد. تعهد انجام کار فقط برای متقاضی اصلی بوده (نه سایر افراد خانواده) و پس از اتمام تعهد ۱ سال کار برای شرکت، مانند هر شهروند آمریکایی دیگری, می‌توانند مشغول به انجام هر کار دیگری از قبیل شغل جدید در هر زمینه ای, ادامه تحصیل, افتتاح یک بیزنس گردند و در هر شهر دیگری در آمریکا  که مایل باشند زندگی نمایند. همچنین پس از حضور در امریکا به مدت ۲.۵ سال، در پایان سال چهارم می‌توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

مهاجرت به امریکا eb3
مراحل برنامه مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 در تصویر مقابل تشریح گردیده است. لازم به ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکیل رسمی‌ مهاجرت به آمریکا سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت انجام می‌گیرد. همچنین جزئیات روش اخذ مجوز کار Labor Certificate در این لینک توضیح داده شده است. همچنین پس از صدور مجوز کاری توسط وزارت کار آمریکا، موکل میتواند به صورت رسمی‌ در وب سایت وزارت کار آمریکا تأییده خود را مشاهده نماید و در جریان پیشرفت پرونده خود قرار بگیرد. طول مدت زمان اخذ اقامت از این طریق حدود ۲ سال می‌باشد.

با توجه به اینکه در حال حاضر به غیر از EB3، تنها برنامه مهاجرتی آمریکا که منجر به اخذ گیرین کارت میگردد، برنامه سرمایه گذاری آمریکا می‌باشد، برای خانواده هایی که قصد سرمایه گذاری ندارند، برنامه مهاجرتی EB3 بهترین گزینه حال حاضر می‌باشد. 

مزایای مهاجرت به امریکا از طریق EB3

شرايط مهاجرت به آمریکا از طریق کار EB3

آمریکا EB5-EB3  امکان اقدام برای افراد با هرگونه مدرک تحصیلی و عدم نیاز به مدرک رسمی زبان انگلیسی (ایلتس یا تافل)

آمریکا EB5-EB3  عدم نیاز به سرمایه گذاری، سابقه کار و یا شرط مالی

آمریکا EB5-EB3  اخذ گیرین کارت دائمی در بدو ورود برای تمام افراد خانواده

آمریکا EB5-EB3  داشتن شغل در بدو ورود امریکا

آمریکا EB5-EB3 داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای مورد تائید وزارت کار آمریکا (پیشنهاد کاری را ما برای شما تهیه می کنیم)

آمریکا EB5-EB3  انجام کار برای کارفرما در شغل مربوطه به مدت ١ سال

آمریکا EB5-EB3  داشتن سلامت جسمانی و عدم سوء پیشینه

مهاجرت به امریکا EB3
 مهاجرت-به-امریکا-3-eb5 مهاجرت-به-امریکا-2-eb3 مهاجرت-امریکا-EB3     


مشاغل موجود: کار در کارخانه مواد خوراکی، پیتزا هات، برگر کینگ، خشکشوئی و خدمات به شرکت‌ها

   مهاجرت امریکا 2   مهاجرت امریکا 3

   مهاجرت-به-آمریکا-4   مهاجرت امریکا 1


 نحوه اقدام

امریکابا توجه به محدودیت ظرفیت الویت با افرادی است که زودتر اقدام به تشکیل پرونده نمایند. جهت ارزیابی شرایط اولیه متقاضیان لازم است که ابتدا فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی مهاجرت امریکا) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.     EB3


Untitled-9 مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5

 مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهای موجود در روش سرمایه گذاری کانادا برای ایرانیان این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد و نیز کم شرط بودن این روش از مهم‌ترین ویژگیهای این برنامه مهاجرتی می‌باشد که در ادامه به ان پرداخته گردیده است.


شرایط لازم

جهت اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 متقاضی نیاز به نشان دادن ١٠٠٠٠٠٠$ دارایی که از راه قانونی به دست آماده باشد و تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵٠٠٠٠٠$ در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای امریکا است. این ۵٠٠٠٠٠$ پس از ۵ سال با سود به سرمایه گذار برگردانده می‌شود.


ویژگیهای بسیار عالی EB5

          آمریکا EB5 مهاجرت-EB5عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

          آمریکا EB5 عدم نیاز به تحصیلات عالیه

          آمریکا EB5 عدم نیاز به سابقه مدیریت

          آمریکا EB5 بازگشت سرمایه پس از ۵ سال


روش اقدام

برنامه مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری به نسبت سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا کم شرط محسوب می‌گرددروش اقدام ولی نحوه تشکیل پرونده و به ویژه چگونگی سرمایه گذاری در روش EB5 نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه گذاری شرت اصلی موفقیت است. در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 تشریح گردیده است.

          آمریکا EB5 ارزیابی پروژه‌های موجود برای سرمایه گذاری و انتخاب کم ریسک‌ترین و پربازده‌ترین پروژه از نظر مالی

          آمریکا EB5 انجام سرمایه گذاری ۵٠٠٠٠٠$ دلاری در پروژه انتخاب شده (بازگشت کل مبلغ سرمایه گذاری در صورت عدم قبولی)

          آمریکا EB5 تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا

          آمریکا EB5 انجام آزمایشات پزشکی

          آمریکا EB5 انجام مصاحبه و اخذ گرین کارت موقت آمریکا

          آمریکا EB5 ورود به آمریکا و زندگی در هر شهر دلخواه

          آمریکا EB5 اخذ گرین کارت دائم آمریکا پس از ٢ سال

          آمریکا EB5 بازپرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری با سود به سرمایه گذار پس از ۵ سال

          آمریکا EB5 درخواست برای اخذ اقامت شهروندی آمریکا پس از ۵ سال


ویژگیهای منحصربه فرد سازمان حقوقی و مهاجرتی کانادا اکسپرت  

سازمان مهاجراتی کانادا اکسپرت با همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبر‌ترین و با تجربهترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کار‌شناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های EB5 باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نمائیم. ویژگی انحصاری پروژه‌های EB5 این شرکت به قرار زیر است:

          آمریکا EB5 بدون احتیاج به راه اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه گذاری کرده است (موکل امکان زندگی در هر  شهری در امریکا را دارد)

          آمریکا EB5  پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد

          آمریکا EB5 پرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری (۵٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 لطفآ فرم ارزیابی ما را تکمیل فرمائید. نتیجه تا مدت ٢۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد.

امریکا


Untitled-9 مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس E2

مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس سریع‌ترین روش اخذ ویزای اقامت موقت امریکا (قابل تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس ان متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری ١۵٠ هزار دلاری در آمریکا نمایند اقامت طولانی مدت آمریکا را دریافت می‌کنند. ویزای مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس بسیار سریع بوده و معمولا در مدت زمان حدود ٢ تا ٣ ماه برای متقاضی اصلی، همسر و تمام فرزندان زیر ٢١ سال صادر می‌شود. ویزای E-2 به راحتی تا زمانی که متقاضی یک بیزینس در آمریکا داشته باشد برای قابل تمدید می‌باشد. پس از ورود به آمریکا از طریق ویزای E-2 متقاضی و تمام همراهان می‌توانند از طریق برنامه‌های EB3 و یا EB5 تقاضای اخذ اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را نمایند.


شرایط لازم

           آمریکا E2 سرمایه گذاری ١٥٠ هزار دلاری در یک بیزنس واجد شرایط این روش مهاجرتی به آمریکا

           آمریکا E2 حداقل ارزش اموال و دارائیها ٣٠٠ هزار دلار


ویژگیهای بسیار عالی

ویژگیهای بسیار عالی مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت اقامت موقت طولانی مدت آمریکا E2 (قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا) از طریق خرید بیزنس شامل موارد زیر است:

          آمریکا E2 سریعترین روش اخذ ویزای موقت امریکا  (حدود ٢ تا ٣ ماه)    

          آمریکا E2  بدون نیاز به مدرک تحصیلی بالا     مهاجرت-E2

          آمریکا E2 عدم وجود شرایط سنی    

          آمریکا E2 عدم نیاز به مدرک زبان

          آمریکا E2 قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا

          آمریکا E2 هزینه پایین‌تر نسبت به سایر روشهای مهاجرت سرمایه گذاری

          آمریکا E2 ارائه ویزا به فرزندان تا ٢١ سال


روش اقدام 

با توجه به شرایط مورد نیاز برای پذیرش از طریق برنامه  E2، پرونده‌های مهاجرتی به امریکا از این طریق اکثرا مورد پذیرش قرار می‌گیرد. مهم‌ترین فاکتور موفقیت در پذیرش پروندهای مهاجرت به امریکا از طریق E2، انجام سرمایه گذاری در یک بیزنس مورد تایید وزارت  مهاجرت آمریکا می‌باشد. سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت با همکاری با معتبرترین موسسات حقوقی خرید و فروش بیزینس در امریکا بهترین بیزنس‌ها برای مهاجرت به آمریکا از طریق E2 را جهت اخذ ویزا در اختیار موکلین خود می‌گذارد.

برای ارزیابی رایگان شرایط خود برای مهاجرت به آمریکا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل فرمائید.

امریکا

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان