•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

قوانین مهاجرت به امریکاقوانین مهاجرت آمریکا ضوابط ورود به این کشور را تعیین می‌کند. بر اساس این قوانین است که مشخص می‌شود چه کسانی می‌توانند وارد خاک ایالات متحده شوند و چه افرادی چنین اجازه ای ندارند. مقررات کسب شهروندی یا اخراج اتباع متخلف کشورهای دیگر در چهارچوب قوانین مهاجرت وضع می‌شود. ما می‌توانیم به شهروندان سایر کشورها که قصد سفر، تجارت، کار، تحصیل یا پیوستن به اعضای خانواده خود در آمریکا را دارند، کمک کنیم. کارفرمایان نیز می‌توانند برای تکمیل فرم‌های قانونی لازم در جهت استخدام کارگران خارجی از خدمات ما برخوردار شوند. اگر درباره مسائل مهاجرتی سؤالی دارید برای شرکت در یک جلسه مشاوره با ما تماس بگیرید.

خدمات مهاجرتی ما برای ایرانیان در داخل و خارج آمریکا در عرصه های زیر ارائه می‌شود:

ویزای اقامت دائم و موقت امریکا

ما به علاقه‌مندان در تکمیل تقاضانامه و طی کردن روند اخذ ویزا کمک می‌کنیم و برای آنان توضیح می‌دهیم که برای ورود به ایالات متحده چه گزینه‌هایی دارند یا با چه موانع احتمالی مواجه هستند. همچنین کارفرمایان می‌توانند برای استخدام کارگران خارجی موقت یا دائمی و کسب اجازه ویژه از وزارت کار آمریکا با ما تماس بگیرند.

برخی از خدماتی که در حوزه فعالیت ما قرار دارند عبارتند از:

ویزای سرمایه گذاری امریکا
گرین کارت سرمایه گذاری امریکا
گرین کارت شغلی برای افراد دارای تحصیلات عالی امریکا
ویزای شغلی امریکا
ویزای خانوادگی امریکا
ویزای گردشگری امریکا
ویزای نامزدی و ازدواج امریکا

در زمان تقاضای ویزا باید برای نوعی از آن اقدام کرد که هدف شخص را از سفر به آمریکا برآورده می‌کند. ویزاهای مختلف شرایط قانونی خاص خود را دارند و محدودیت‌هایی برای فرد در زمان اقامتش در آمریکا ایجاد می‌کنند. به طور مثال، افرادی که با ویزای دانشجویی وارد آمریکا می‌شوند حق اشتغال ندارند مگر آن که از مقامات رسمی مجوز ویژه دریافت کنند. گاهی اوقات لازم است که فرد نوع ویزایش را در داخل آمریکا تغییر دهد تا از آزادی عمل بیشتری برخوردار شود.

ویزای سرمایه گذاری و گرین کارت سرمایه گذاری امریکا

ما همچنین به موکلان خود کمک می‌کنیم که ویزای سرمایه گذاری و گرین کارت سرمایه گذاری دریافت کنند.

ویزای سرمایه گذاری به فرد اجازه می‌دهد که به طور موقت در آمریکا زندگی کند. کسب این ویزا نیازمند آن است که ایرانی متقاضی ۵۰ درصد سرمایه کسب و کاری را در ایالات متحده تأمین کند. این سرمایه گذاری بر اساس ملاک‌های سازمان خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا باید قابل ملاحظه باشد. هرچند رسماً رقم خاصی در این خصوص تعیین نشده است باید توجه داشت که سرمایه گذاری کمتر از ۱۵۰ هزار دلار معمولاً احتمال رد شدن درخواست را افزایش می‌دهد. ویزای سرمایه گذاری اغلب دو سال اعتبار دارد و امکان تمدید نامحدود آن وجود دارد.

گرین کارت سرمایه گذاری هم دو گزینه را برای سرمایه گذاری پیش روی متقاضی قرار می‌دهد: فرد می‌تواند ۵۰۰ هزار دلار در مناطق با میزان بیکاری بالا سرمایه گذاری کند یا این که در داخل آمریکا یک میلیون دلار در کسب و کاری سرمایه گذاری کند که در ظرف دو سال به استخدام حداقل ۱۰ نفر منجر شود.

درخواست تمدید ویزا امریکا

شهروندان خارجی که با ویزای موقت (ویزای غیر مهاجرتی) وارد آمریکا می‌شوند فقط برای دوره زمانی معین می‌توانند در ایالات متحده باقی بمانند. این احتمال وجود دارد که فرد نتواند در موعد مقرر به تمام امور مورد نظرش رسیدگی کند. در چنین مواردی او می‌تواند که برای تمدید ویزا تقاضا بدهد. باید در نظر داشت که شرایط تمدید ویزا معمولاً دشوار است و شخص نباید که تا لحظه آخر برای این کار صبر کند.

کسب شهروندی آمریکا.

شهروندان خارجی پس از پنج سال اقامت قانونی دائم در آمریکا اجازه دارند که برای کسب شهروندی ایالات متحده درخواست بدهند. این روند مراحل متعددی دارد. معمولاً متقاضی باید نشان دهد که قادر است به زبان انگلیسی بخواند، بنویسد و صحبت کند و نیز باید یک آزمون تاریخ و امور مدنی آمریکا را پشت سر بگذارد. متقاضی باید طی پنج سال اقامت، بدون وقفه در آمریکا زندگی کند و “شخصیت اخلاقی خوب” خود را ثابت نماید. به همین خاطر است که ارتکاب برخی جرائم مانع از کسب شهروندی می‌شود. بسیار مهم است که متقاضی برای این پروسه قانونی آماده باشد و فرم‌های مربوطه را با صداقت کامل تکمیل کند. عدم صداقت و اشتباه در این روند می‌تواند نتیجه معکوس در پی داشته باشد.

پناهندگی.

افرادی که در کشور خود به دلایل سیاسی، دینی، نژادی یا ملیتی با تبعیض و خشونت رو به رو هستند می‌توانند که برای پناهندگی در آمریکا درخواست بدهند. اگر با تقاضای آنان موافقت شد، این افراد می‌توانند که به طور نامحدود در ایالات متحد زندگی کنند و در این مدت برای ویزای اقامت دائمی برای خود و خانواده اشان درخواست بدهند.

اخراج.

اگر شهروندان خارجی مرتکب تخلفات مهاجرتی یا جرایم مشخص دیگری شوند دولت آمریکا این اجازه را دارد که آن‌ها را اخراج کند. کسانی که اقامت دائم آمریکا را دارند یا از ویزاهای غیر مهاجرتی برخوردارند و نیز اشخاصی که به طور غیرقانونی در ایالات متحده به سر می‌برند، در صورت اثبات تخلفات مشخص از سوی آنان، در معرض اخراج قرار می‌گیرند. تحت شرایط خاصی، این‌گونه افراد می‌توانند از موقعیت خود دفاع کنند و در ایالات متحده به زندگی خود ادامه دهند. ما توصیه می‌کنیم که در چنین موقعیتی حتماً با یک وکیل امور مهاجرت تماس بگیرید.

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان