•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال ویژه مدیران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغلی است که سرعت و راحتی روش برایشان الویت دارد. در این روش در این روش متقاضی نیاز به دانستن و مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد و قادر خواهد بود در هر نقطه کانادا زندگی نماید.

federal-investment-canada-immigration

در این روش متقاضی متعهد می‌گردد مبلغ بین ۱۸۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار دهد و در عوض هیچ گونه تعهدی پس از ورود به کانادا نخواهد داشت. مزیت‌ها و شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال در جداول زیر آورده شده است.
مزیت‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال:

  • عدم نیاز به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی
  • عدم الزام به راه اندازی بیزینس
  • اخذ اقامت دائم کانادا بدون هیچ‌گونه شرط
  • سریع‌ترین روش مهاجرتی به کانادا.

 


شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال.

شرایط لازمروش سرمایه گذاری فدرال
ارزش اموال و دارائی‌هامعادل ۱٬۶۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا (شامل ملک، سهام، پول نقد- لازم به انتقال این اموال به کانادا نمی‌باشد)
سابقه کاریداشتن سابقه کاری مدیریتی تمام و یا بخشی از یک بنگاه تجاری به مدت ۲ سال در ۵ سال گذشته
سرمایه گذاری لازمپرداخت مبلغ ۱۸۰ هزار دلار به دولت کانادا

 

در صورت تمایل به بررسی شرایط شما جهت مهاجرت به کشور کانادا می‌توانید فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را تکمیل فرماید و یا با دفاتر سازمان مهاجرتی "کانادا اکسپرت" تماس حاصل فرماید. همکاران ما بهترین روش‌های مهاجرت به کانادا را در اختیار شما قرار خواهند داد

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان