•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا


برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک ویژه مدیران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغلی است که سرعت و راحتی روش برایشان الویت دارد. در این روش در این روش متقاضی نیاز به دانستن و مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد و قادر خواهد بود در هر نقطه کانادا زندگی نماید.

quebec-investment-mihajerat-canada

در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک، که سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا نیز می‌باشد، متقاضی متعهد می‌گردد مبلغ بین ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار دهد و در عوض هیچ گونه تعهدی پس از ورود به کانادا نخواهد داشت و خود و تمامی افراد خانواده قادر به کسب اقامت دائم و بدون هیچ‌گونه تعهد و شرط کانادا می‌باشند.

متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و یا تجاری قادر به قرار گیری در این گروه حتی بدون داشتن تخصص و یا مدرک زبان می‌باشند. در ضمن این سازمان مهاجرتی با داشتن نمایندگی از معتبرترین بانک‌های کانادا، Desjardin  و Arton Capital در تمامی مراحل این برنامه مهاجرتی، از تهیه مدارک و نامه‌ها، مصاحبه‌ها و در پایان اخذ اقامت دائم کانادا به عنوانی وکیلی آگاه در کنار شما خواهد بود.

مزیت‌ها و شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک در جداول زیر آورده شده است.

مزیت‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

  • عدم نیاز به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی و یا فرانسه
  • عدم الزام به راه اندازی بیزینس
  • سریع‌ترین روش مهاجرتی به کانادا
  • اخذ اقامت دائم کانادا بدون هیچ‌گونه شرط

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

شرایط لازمروش سرمایه گذاری کبک
ارزش اموال و دارائی‌هامعادل ۱٬۶۰۰٬۰۰۰ دلار کانادا (شامل ملک، سهام، پول نقد- لازم به انتقال این اموال به کانادا نمی‌باشد)
سابقه کاریداشتن سابقه کاری مدیریتی تمام و یا بخشی از یک بنگاه تجاری به مدت ۲ سال در ۵ سال گذشته
سرمایه گذاری لازمپرداخت مبلغ ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار دلار به دولت کانادا


اگر تصمیم دارید از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک به کانادا مهاجرت نماید، سازمان امور مهاجرتی و حقوقی "کانادا اکسپرت" با تجربیات ارزشمندی که در این زمینه دارد می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا، از تهیه مدارک، نامه‌ها و گشایش پرونده تا اخذ اقامت کانادا به عنوان وکیلی امین و آگاه در کنار شما بوده و با تهیه پرونده ای کامل و بدون نقص موجب تسریع در رسیدگی به پرونده شما گردد. اولین گام برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا می‌باشد. همکاران ما در کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه را برای شما ارسال می‌نمایند. 

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان