•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

 

استان نیوبرانزویک با هدف جذب متخصصین مورد نیاز برای مشاغل مورد نیاز خود و تشویق سرمایه گذران برای سرمایه گذاری، برنامه ویژه مهاجرتی به این استان دارد

newbransweek-canada-immigration-pnp

 نیو برانزویک:

نیوبرانزویک بزرگ‌ترین استان ساحلی (از بین سه استان ساحلی شرقی) کانادا و تنها استان دو زبانه (انگلیسی و فرانسه) بر اساس قانون اساسی می‌باشد.

پایتخت استان مذکور شهر فردریکتن با جمعیت حدود۸۰۰۰۰۰ (طبق آمار سال ۲۰۱۱)، در حالی که جمعیت استان حدود ۷۵۰۰۰۰ نفر می‌باشد.

در سال ۲۰۰۶ بیش از ۲ میلیون نفر گردشگر از نیوبرانزویک بازدید کرده‌اند. بسیاری از مردم اجداد انگلیسی یا فرانسوی و بعضی اسکاتلندی دارند. طولانی‌ترین رودخانه» سنت جان» می‌باشد، که ۶۷۰ کیلومتر طول دارد. %۹۰ استان جنگل است و بعضی قسمت‌ها کوهستانی می‌باشد.

دمای هوا بطور متوسط در ژانویه ۹-، در بهار ۱۰+، در تابستان ۲۶+ و در پاییز ۷+ درجه سانتی گراد است.

مهاجرت از طریق برنامه استانی نیوبرانزویک

استان نیوبرانزویک از طریق این برنامه به جذب افرادی علاقه‌مند است که یا کمبود نیروی متخصص را جبران می‌کند و یا به ایجاد شغل و فرصتهای تجاری می‌پردازند.

استان نیوبرانزویک بر اساس قراردادی که با دولت فدرال عقد کرده است در نحوه انتخاب مهاجرینی که قصد سکنا و کار در این استان را دارند (بر اساس نیازهای استان) فعالیت موثری دارد.

شرایط انتخاب متقاضی جهت فعالیات تجاری به شرح زیر است:

حداقل میزان دارایی شخصی ۳۰۰۰۰۰$ کانادایی
در صورت قبولی پرونده در استان، پرداخت ۷۵۰۰۰$ توسط متقاضی به عنوان تضمین مالی جهت شروع و یا خرید یک موسسه تجاری. چنانچه متقاضی به این تعهد عمل کند، پس از ایجاد و یا خرید موسسه تجاری، مبلغ مذکور به متقاضی مسترد می‌شود.
سابقه مدیریت موفق در رده‌های بالای شرکتهای دولتی یا خصوصی و یا شخصی.
مهارتهای تجاری و سابقه کار متقاصی باید مرتبط با نوع فعالیت تجاری باشد که متقاضی قصد دارد در نیوبرانزویک ایجاد کند.
ایجاد و تعهد برای راه اندازی بزینس به مبلغ حداقل $۱۵۰۰۰۰ (متقاضی باید در اداره موسسه تجاری خود درنیوبرانزویک به صورت فعال حضور داشته باشد).
متقاضی باید آشنایی به زبان انگلیسی یا فرانسه در حد انجام امور مصاحبهراداشته باشد.
داشتن تحصیلات دیپلم.

 

اگر تصمیم دارید از طریق استان نیوبرانزویک  به کانادا مهاجرت نماید، سازمان امور مهاجرتی و حقوقی "کانادا اکسپرت" با تجربیات ارزشمندی که در این زمینه دارد می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا، از تهیه مدارک، نامه‌ها و گشایش پرونده تا اخذ اقامت کانادا به عنوان وکیلی امین و آگاه در کنار شما بوده و با تهیه پرونده ای کامل و بدون نقص موجب تسریع در رسیدگی به پرونده شما گردد. اولین گام برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا می‌باشد. همکاران ما در کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه را برای شما ارسال می‌نمایند.

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان