• ارزیابی رایگان برای مهاجرت به کانادا و آمریکا

ارزیابی رایگان مهاجرت

مهاجرت-به-آمریکا-کار-EB3

 سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به عنوان یکی از قدیمیترین و معتبرترین سازمانهای مهاجرتی و با داشتن نمایندگی در کشورهای مختلف آمادگی دارد تا خدمات مهاجرتی خود را به کشورهای زیر ارائه نماید. برای آگاهی از جزئیات با روی کشور دلخواه در فهرست زیر کلیک نمائید.  

آمریکا     کانادا     مجارستان     بلغارستان     دانمارک


در این قسمت لطفآ یکی از فرمهای زیر را تکمیل فرمایید و و در صورت واجد شرایط بودن شما برای مهاجرت به امریکا از روش کاری EB3 و یا سرمایه گذاری EB5، مهاجرت به کانادا، مجارستان، بلغارستان و دانمارک، همکاران این سازمان نتیجه را سریعاً و به صورت به رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد. اطلاعات شخصی شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ خواهد شد. ما تنها برای ارزیابی وضعیت شما جهت اخذ اقامت امریکا، کانادا و مجارستان با توجه به معیارهای حال حاضر از اطلاعات شما استفاده می‌کنیم. ارائه اطلاعات دقیق ما را در پیدا کردن بهترین شیوه‌های مهاجرتی برای شما یاری خواهد نمود.


 eb3-مهاجرت-به-امریکا-

 

امریکا          مهاجرت-کانادا          مهاجرت به دانمارک

 

مهاجرت-به-کانادا

 

مهاجرت سریع به کانادا-دانمارک-مجارستان-بلغارستان


برای مهاجرت به امریکا (EB3)، کانادا، مجارستان، بلغارستان و دانمارک برنامه‌های گوناگونی وجود دارد. (مانند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و تجاری، برنامه‌های ویژه متخصصین، استان کبک، خویشاوندی و برنامه‌های استانی). قرار گیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرتی به کانادا و کشورهای اروپایی شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار مهاجرت دریافت اقامت کانادا و کشورهای اروپایی هستند و در این حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به اقامت شده‌اند. اثر یک پرونده کامل و ناقص در همین مدت زمان انجام کار است. قوانین و مدارک لازم به صورت ماهانه تغیر می‌نمایند و آگاهی از جدید‌ترین قوانین شرط لازم موفقیت است. از طرفی هر پرونده مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد ما در سازمان مهاجرت کانادا اکسپرت مسیر مشکل و پیچیدهٔ تکمیل و پیگیری پرونده‌های مهاجرتی را به فرایندی ساده برای متقاضیان تبدیل نموده‌ایم.


نکته مهم:

 منظور از مجموع اموال و سرمایه های شما، کل میزان دارایی شما شامل ارزش ملک، سهام شرکت، پول نقد، طلا و جواهر و ... می‌باشد. شما لازم به فروش و انتقال این اموال برای مهاجرت به امریکا و کانادا ندارید؛ و تنها باید قادر به اثبات تملک آن‌ها باشید. در ضمن در حال حاضر و برای محاسبه اموال شما نرخ هر دلار ۲۰۰۰ تومان در نظر گرفته می‌شود.

همچنین در جدول زیر حداقل شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا و اخذ گرین کارت امریکا از طریق برنامه های گوناگون ذکر شده است که لازم است متقاضیان در انتخاب برنامه مهاجرتی خود ان را مورد توجه قرار دهند. 

 برنامه مهاجرتی حد اقل مدرک تحصیلی حداقل ارزش اموال و دارائی‌ها  سرمایه گذاری لازم
 تخصص کانادا لیسانس --
 سرمایه گذاری کانادا -١٦٠٠٠٠٠ دلار  ١٨٠٠٠٠ دلار
گرین کارت سرمایه گذاری امریکا -٥٠٠٠٠٠ دلار قابل برگشت 
 سرمایه گذاری استانی کانادا - ٣٥٠٠٠٠ دلار ٧٥٠٠٠ دلار قابل برگشت

 در صورت داشتن هر گونه سؤال می‌توانید با دفاتر این سازمان تماس بگیرید. کارشناسان این سازمان، بر اساس شرایط شما سریع‌ترین و بهترین روش مهاجرتی به کانادا و یا اخذ گرین کارت آمریکا را پیشنهاد خواهند نمود.

مهاجرت به امریکا

us-immigration-mohajerat-3کشور امریکا در حال حاضر ۲ برنامه ویژه مهاجرتی برای گروه های متخصصین و سرمایه گذاران دارد. بر اساس این برنامه‌ها افراد می‌توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی موافق به اخذ گرین کارت امریکا برای خود و خانواده شوند. در ضمن از طریق ویزای کار ویژه متخصصین، امکان پیدا نمودن کار برای متقاضی مهاجرت به امریکا وجود دارد. برنامه مهاجرت به امریکا برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس نیازی به داشتن سابقه کاری و مدرک زبان ندارد. در ادامه به جزئیات برنامه مهاجرت به امریکا و شرایط ان اشاره شده است.


Read more...

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

mohajerat-immigration-investmentکانادا و امریکا در حال حاضر برنامه های مخصوصی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ویژه افرادی است که سرعت عمل و سهولت برای ایشان اهمیت دارد. برای اخذ اقامت کانادا و امریکا از طریق سرمایه گذاری نیاز به داشتن تخصص و مدرک زبان نمی‌باشد و افراد با داشتن تجربه مدیریتی و یا تجاری قادر به اخذ اقامت دائم و بدون هیچگونه شرط کانادا و امریکا از طریق برنامه سرمایه گذاری می‌باشند. در ادامه به جزئیات این برنامه های مهاجرتی و شرایط آن اشاره شده است.  

 Read more...

مهاجرت به کانادا

canada-mohajerat-1کشور کانادا با داشتن اقتصاد پیشرفته، سطح درامد بالا، نرخ بیکاری پایین به همراه خدمات بهداشتی رایگان، مقصد بسیاری از مهاجرین شده است. برای اخذ اقامت کانادا روش‌های بسیاری وجود دارد و قرار گیری در بهترین و مناسب‌ترین گروه مهاجرتی شرط اصلی موفقیت جهت اخذ اقامت کانادا می‌باشد. سازمان مهاجرتی «کانادا اکسپرت» همواره سعی نموده است که بر اساس صداقت و در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود، مجموعه کاملی از خدمات مهاجرتی خود را به صورت یک پارچه ارائه نماید. مهم‌ترین تصمیم زندگی خود را با ما عملی نمایید.


Read more...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان