• ارزیابی رایگان برای مهاجرت به کانادا و آمریکا

ارزیابی رایگان مهاجرت

مهاجرت-به-آمریکا-کار-EB3

بهترین روشهای مهاجرت به امریکا، کانادا و اروپا

 قرارگیری در بهترین برنامه مهاجرتی شرط اصلی موفقیت پرونده های مهاجرت به امریکا, کانادا و یا مجارستان میباشد. برای توضیحات بیشتر و همچنین ارزیابی رایگان میتوانید برنامه مهاجرتی مورد نظر را انتخاب نمائید. همکاران ما تا مدت ٢٤ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.


مهاجرت به امریکا از طریق کار و اشتغال تضمین شده EB3

مهاجرت به امریکا از طریق کاری و اشتغال تضمین شدهمهاجرت به امریکا کاری  EB3 EB3 مهاجرت به امریکا EB3یکی از روشهای قانونی اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد. اخذ اقامت دائم از این روش یکی از کم شرط‌ترین روشهای مهاجرت محسوب می‌شود و افراد بدون نیاز به مدرک زبان، شرط سرمایه گذاری و یا مالی نیز می‌توانند از این طریق گیرین کارت امریکا را برای خود و سایر اعضای خانواده اخذ نمایند.


مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری  EB5

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به امریکا سرمایه گذاری   EB5  EB5 مهاجرت به امریکا EB3یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهای موجود در روش سرمایه گذاری کانادا برای ایرانیان این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد از ویژگیهای این برنامه مهاجرتی است.


مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس E2

مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس کهمهاجرت به امریکامهاجرت به امریکا E2 E2 نام دارد یکی از روشهای اخذ اقامت موقت امریکا (قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس ان وزارت مهاجرت آمریکا به متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری و خرید یک بیزنس در آمریکا نمایند ویزای اقامت طولانی مدت آمریکا اعطاء می‌کند. 


اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری 

اقامت مجارستانمهاجرت به مجارستان اروپااخذ اقامت مجارستان از طریق  سرمایه گذاری ویژه  افرادی است که سادگی و سرعت کار برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. مجارستان به دنبال جذب سرمایه گذاران از کل جهان است و برای این منظور مزایا و مشوقهایی را در اختیارشان قرار می‌دهد. امکان کار و زندگی بدون نیاز به ویزا در کل اتحادیه اروپا و امکان سفر به امریکا و کانادا بدون نیاز به ویزا از ویژگیهای این برنامه میباشد.


مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادامهاجرت به کانادا سرمایه گذاریدر روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک، که سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا نیز می‌باشد، متقاضی متعهد می‌گردد مبلغ بین ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار دهد و در عوض هیچ گونه تعهدی پس از ورود به کانادا نخواهد داشت و خود و تمامی افراد خانواده قادر به کسب اقامت دائم و بدون هیچ‌گونه تعهد و شرط کانادا می‌باشند.


مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا کبک تخصصمهاجرت به کانادااگر تخصص، تحصیلات، تجربه و میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی یا فرانسه به حدی است (داشتن مدرک ایلتس جنرال حداقل ٦) و رشته شما در لیست رشته های مورد نیاز کانادا قراردارد، می‌توانید تحت گروه مهاجرتی نیروی کار متخصص برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید.


مهاجرت به دانمارک ویژه متخصصین

 Denmark Flag magnetمهاجرت-دانمارکاگر در ایران و یا در ھر جای دیگری از دنیا زندگی می کنید و دارای تحصیلات عالیه (کارشناسی ارشد و یا دکترا) ھستید و از طرفی قصد مھاجرت به یکی از کشورھای اروپایی برای کار و زندگی و سپس دریافت اقامت اتحادیه اروپا را دارید، طرح گرین کارت می تواند یکی از بھترین گزینه ھا برای شما GreenCard Scheme یا ھمان کارت سبز دانمارک باشد.

 

 

مهاجرت به امریکا

us-immigration-mohajerat-3کشور امریکا در حال حاضر ۲ برنامه ویژه مهاجرتی برای گروه های متخصصین و سرمایه گذاران دارد. بر اساس این برنامه‌ها افراد می‌توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی موافق به اخذ گرین کارت امریکا برای خود و خانواده شوند. در ضمن از طریق ویزای کار ویژه متخصصین، امکان پیدا نمودن کار برای متقاضی مهاجرت به امریکا وجود دارد. برنامه مهاجرت به امریکا برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس نیازی به داشتن سابقه کاری و مدرک زبان ندارد. در ادامه به جزئیات برنامه مهاجرت به امریکا و شرایط ان اشاره شده است.


Read more...

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

mohajerat-immigration-investmentکانادا و امریکا در حال حاضر برنامه های مخصوصی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ویژه افرادی است که سرعت عمل و سهولت برای ایشان اهمیت دارد. برای اخذ اقامت کانادا و امریکا از طریق سرمایه گذاری نیاز به داشتن تخصص و مدرک زبان نمی‌باشد و افراد با داشتن تجربه مدیریتی و یا تجاری قادر به اخذ اقامت دائم و بدون هیچگونه شرط کانادا و امریکا از طریق برنامه سرمایه گذاری می‌باشند. در ادامه به جزئیات این برنامه های مهاجرتی و شرایط آن اشاره شده است.  

 Read more...

مهاجرت به کانادا

canada-mohajerat-1کشور کانادا با داشتن اقتصاد پیشرفته، سطح درامد بالا، نرخ بیکاری پایین به همراه خدمات بهداشتی رایگان، مقصد بسیاری از مهاجرین شده است. برای اخذ اقامت کانادا روش‌های بسیاری وجود دارد و قرار گیری در بهترین و مناسب‌ترین گروه مهاجرتی شرط اصلی موفقیت جهت اخذ اقامت کانادا می‌باشد. سازمان مهاجرتی «کانادا اکسپرت» همواره سعی نموده است که بر اساس صداقت و در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود، مجموعه کاملی از خدمات مهاجرتی خود را به صورت یک پارچه ارائه نماید. مهم‌ترین تصمیم زندگی خود را با ما عملی نمایید.


Read more...

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان