•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

ارزیابی رایگان مهاجرت

مهاجرت سریع اقامت امریکا کانادا پاسپورت 3بهترین روشهای مهاجرت به امریکا، کانادا و اروپا

 قرارگیری در بهترین برنامه مهاجرتی شرط اصلی موفقیت پرونده‌های مهاجرت به کانادا، امریکا و یا اروپا می‌باشد. برای توضیحات بیشتر و همچنین ارزیابی رایگان می‌توانید برنامه مهاجرتی مورد نظر را انتخاب نمائید. همکاران ما تا مدت ٢۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.


مهاجرت به امریکا از طریق کار و اشتغال EB3

مهاجرت به امریکا از طریق کاری و اشتغالمهاجرت به امریکا کاری  EB3 EB3 مهاجرت به امریکا EB3یکی از روشهای قانونی اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد. اخذ اقامت دائم از این روش یکی از کم شرط‌ترین روشهای مهاجرت محسوب می‌شود و افراد بدون نیاز به مدرک زبان، شرط سرمایه گذاری و یا مالی نیز می‌توانند از این طریق گیرین کارت امریکا را برای خود و سایر اعضای خانواده اخذ نمایند.


مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری  EB5

مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به امریکا سرمایه گذاری   EB5  EB5 مهاجرت به امریکا EB3یکی از بهترین و سریع‌ترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهای موجود در روش سرمایه گذاری کانادا برای ایرانیان این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین ان برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد از ویژگیهای این برنامه مهاجرتی است.


مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس E2

مهاجرت به امریکا از طریق خرید بیزینس کهمهاجرت به امریکامهاجرت به امریکا E2 E2 نام دارد یکی از روشهای اخذ اقامت موقت امریکا (قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس ان وزارت مهاجرت آمریکا به متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری و خرید یک بیزنس در آمریکا نمایند ویزای اقامت طولانی مدت آمریکا اعطاء می‌کند. 


اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری (سریع‌ترین و آسان‌ترین برنامه مهاجرتی)

اقامت مجارستانمهاجرت به مجارستان اروپااخذ اقامت مجارستان (با قابلیت کار و زندگی در کل اتحادیه اروپا) از طریق  سرمایه گذاری ویژه  افرادی است که سادگی و سرعت کار برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.  امکان کار و زندگی بدون نیاز به ویزا در کل اتحادیه اروپا و امکان سفر به امریکا و کانادا بدون نیاز به ویزا از ویژگیهای این برنامه میباشد.


خرید پاسپورت دومینیکا ( اخذ پاسپورت در ۴ تا ۶ ماه و امکان مسافرت بدون ویزا به بیش از ۱۰۰ کشور)

خرید پاسپورت مهاجرت سریعخرید پاسپورت مهاجرت سریعبرنامه اخذ پاسپورت و اقامت دائم دومینیکا ویژه افرادی است که قصد گرفتن پاسپورت دوم از یکی از کشورهای تحت منافع انگلستان را در کوتاهترین زمان ممکن را دارند. دلیل گرفتن تابعیت از دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان و شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا بدهد.


اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپا از طریق پرتغال

اخذ اقامت دائم اروپا پاسپورت اروپا سریع پرتغالاخذ اقامت و پاسپورت اروپا معرفی برنامه مهاجرتی پرتغال 2کشور پرتغال در اکتبر ۲۰۱۲، مجوز اقامت طلایی خود را برای سرمایه گذاران معرفی نمود. این ویزا تمام مزایای ویزای شینگن را دارد به دارنده ویزا امکان می‌دهد تا با آزادی به ۲۶ کشور عضو شینگن در اروپا برود. دارندگان ویزای طلایی به مجوز اقامت نیز دسترسی خواهند داشت و همچنین حق شهروندی پرتغال را پس از ۶ سال اقامت کسب خواهند کرد.


مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادامهاجرت به کانادا سرمایه گذاریدر روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک، که سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا نیز می‌باشد، متقاضی متعهد می‌گردد مبلغ بین ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار دهد و در عوض هیچ گونه تعهدی پس از ورود به کانادا نخواهد داشت و خود و تمامی افراد خانواده قادر به کسب اقامت دائم و بدون هیچ‌گونه تعهد و شرط کانادا می‌باشند.


مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا کبک تخصصمهاجرت به کانادااگر تخصص، تحصیلات، تجربه و میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی یا فرانسه به حدی است (داشتن مدرک ایلتس جنرال حداقل ٦) و رشته شما در لیست رشته های مورد نیاز کانادا قراردارد، می‌توانید تحت گروه مهاجرتی نیروی کار متخصص برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید.


 خرید پاسپورت مهاجرت سریع

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان