• ارزیابی رایگان برای مهاجرت به کانادا و آمریکا


  • مهاجرت به کانادا

ارزیابی رایگان مهاجرت

گیرین-کارت-امریکا

 سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به عنوان یکی از قدیمیترین و معتبرترین سازمانهای مهاجرتی و با داشتن نمایندگی در کشورهای مختلف آمادگی دارد تا خدمات مهاجرتی خود را به کشورهای زیر ارائه نماید. برای آگاهی از جزئیات با روی کشور دلخواه در فهرست زیر کلیک نمائید.  

کانادا     مجارستان     بلغارستان     دانمارک     آمریکا 

برای مهاجرت به کانادا, امریکا, مجارستان, بلغارستان و دانمارک برنامه های گوناگونی وجود دارد. (مانند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و تجاری، برنامه های ویژه متخصصین، استان کبک، خویشاوندی و برنامه‌های استانی). قرار گیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرتی به کانادا و کشورهای اروپایی شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار مهاجرت دریافت اقامت کانادا و کشورهای اروپایی هستند و در این حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به اقامت شده‌اند. اثر یک پرونده کامل و ناقص در همین مدت زمان انجام کار است. قوانین و مدارک لازم به صورت ماهانه تغیر می‌نمایند و آگاهی از جدیدترین قوانین شرط لازم موفقیت است. از طرفی هر پرونده مهاجرتی شرایط خاص خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد ما در سازمان مهاجرت کانادا اکسپرت مسیر مشکل و پیچیدهٔ تکمیل و پیگیری پرونده های مهاجرتی را به فرایندی ساده برای متقاضیان تبدیل نموده‌ایم.


در این قسمت لطفآ یکی از فرمهای زیر را تکمیل فرمایید و و در صورت واجد شرایط بودن شما برای مهاجرت به کانادا و مجارستان, بلغارستان, دانمارک و امریکا، همکاران این سازمان نتیجه را سریعاً و به صورت به رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد. اطلاعات شخصی شما به صورت محرمانه نزد ما حفظ خواهد شد. ما تنها برای ارزیابی وضعیت شما جهت اخذ اقامت کانادا و اروپا با توجه به معیارهای حال حاضر از اطلاعات شما استفاده می‌کنیم. ارائه اطلاعات دقیق ما را در پیدا کردن بهترین شیوه های مهاجرتی برای شما یاری خواهد نمود.


مهاجرت-کانادا-مهاجرت-دانمارک

   مهاجرت-کانادا          immigration-canada-free-assessment          مهاجرت به دانمارک       

    امریکا


 مهاجرت-سرمایه-گذاری-بلغارستان-مجارستان

مهاجرت سریع به کانادا-دانمارک-مجارستان-بلغارستان 


نکته مهم:

 منظور از مجموع اموال و سرمایه های شما، کل میزان دارایی شما شامل ارزش ملک، سهام شرکت، پول نقد، طلا و جواهر و ... می‌باشد. شما لازم به فروش و انتقال این اموال برای مهاجرت به امریکا و کانادا ندارید؛ و تنها باید قادر به اثبات تملک آن‌ها باشید. در ضمن در حال حاضر و برای محاسبه اموال شما نرخ هر دلار ۲۰۰۰ تومان در نظر گرفته می‌شود.

همچنین در جدول زیر حداقل شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا و اخذ گرین کارت امریکا از طریق برنامه های گوناگون ذکر شده است که لازم است متقاضیان در انتخاب برنامه مهاجرتی خود ان را مورد توجه قرار دهند. 

 برنامه مهاجرتی  حد اقل مدرک تحصیلی  حداقل ارزش اموال و دارائی‌ها   سرمایه گذاری لازم
 تخصص کانادا  لیسانس  - -
 سرمایه گذاری کانادا  - ١٦٠٠٠٠٠ دلار   ١٨٠٠٠٠ دلار
گرین کارت سرمایه گذاری امریکا  - ٥٠٠٠٠٠ دلار قابل برگشت 
 سرمایه گذاری استانی کانادا  -  ٣٥٠٠٠٠ دلار  ٧٥٠٠٠ دلار قابل برگشت

 در صورت داشتن هر گونه سؤال می‌توانید با دفاتر این سازمان تماس بگیرید. کارشناسان این سازمان، بر اساس شرایط شما سریع‌ترین و بهترین روش مهاجرتی به کانادا و یا اخذ گرین کارت آمریکا را پیشنهاد خواهند نمود.


 در حال حاضر کانادا به دلایل ذیل دارای یکی از بهترین سیاست‌های مهاجرتی در جهان است و هر ساله بیش از ۲۰۰٬۰۰۰ مهاجر به این کشور مهاجرت می‌نمایند. همچنین از لحاظ استانداردهای زندگی، سازمان ملل متحد، کانادا را به عنوان یکی از بهترین مکان‌های جهان برای زندگی معرفی کرده است. به دلیل ذیل کانادا در حال حاضر دارای یکی از جذاب‌ترین برنامه های مهاجرتی می‌باشد:

- امکان مهاجرت به همراه تمام اعضای خانواده.

- خدمات آموزشی و پزشکی رایگان.

- امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص و ماهر و همچنین سرمایه گذاری.

- اخذ پاسپورت و شهروندی کانادا ظرف مدت سه سال از ورود به کانادا با وضعیت اقامت دائم.

- برخورداری از مزایای رفاهی دولت (در صورت ضرورت) مانند امکانات پزشکی رایگان، آموزش رایگان، بیمه سن یا بازنشستگی، بیمه بیکاری و غیره.

- اجرای حداقل مقررات و قوانین دولتی در هنگام شروع کسب و کار پس از مهاجرت به کانادا.

- چند فرهنگی بودن کانادا که مهاجران می‌توانند مطمئن باشد که کانادا آن‌ها را به راحتی پذیرفته و به آن‌ها خوش آمد می‌گوید.

- هر کسی که از فضاهای باز و گسترده لذت می‌برد عاشق کانادا خواهد شد، با تراکم جمعیت 3.5 نفر در هر کیلومتر مربع یعنی کمترین تراکم جمعیت در جهان.

- کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، با درآمد سرانه چشمگیر بالای ۳۵٬۵۰۰ دلار است؛ و همچنین عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و گروه هشت ( G8) نیز می‌باشد.

- قیمت مسکن در کانادا، به طور قابل توجهی ارزان‌تر از دیگر کشورهای غربی مانند انگلستان و آمریکا می‌باشد. - کانادا به عنوان کشوری دارای مناظر خیره کننده و همچنین زندگی شهری درجه اول، یکی از قطب‌های توریستی جهان است. با توجه به اندازه آن، بسیاری از کانادایی‌ها تعطیلات در داخل کشور را انتخاب می‌کنند، برای دیدن شهرهایی مانند اتاوا، تورنتو و مونترال که مناظر خیره کننده آن‌ها چشم را متحیر می‌کند.

- برنامه های رفاهی. کانادا کشوری است که مراقبت ساکنان خود است، در این جهت تعدادی برنامه رفاهی اجتماعی توسط دولت ارائه می‌شود. علاوه بر این دولت کانادا خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان و همچنین آموزش رایگان کودکان تا پایان دبیرستان را ارائه می‌دهد، برنامه های رفاهی اجتماعی کانادا به شرح زیر است :

- بیمه بیکاری، ساکنان کانادا در صورتی که از کار اخراج شوند (بیکار شوند) تا ۶۰ درصد آخرین دستمزد دریافتی خود در صورتی که حداقل به مدت شش ماه در کانادا کار کرده باشند، بهره‌مند می‌شوند.

- کمک هزینه های رفاه اجتماعی، ساکنان کانادا از دولت کمک هزینه‌هایی تحت عنوان کمک هزینه رفاه اجتماعی دریافت خواهند کرد در صورتی که قادر به حمایت از خود و خانواده خود و همچنین قادر به گرفتن هر گونه کار نباشند.

- طرح بازنشستگی، ساکنان کانادا تحت طرح بازنشستگی کانادا برای دریافت حقوق بازنشستگی بهره‌مند می‌شوند. این طرح به سنی که برای بازنشسته شدن انتخاب می‌کنید بستگی دارد و سن مطلوب برای این طرح ۶۵ سالگی است.

- سن بازنشستگی، ساکنان کانادا از مزایای سن بازنشستگی در کانادا بهره‌مند می‌شوند. میزان حقوق بازنشستگی بر تعداد سال‌های زندگی در کانادا بستگی دارد. حداکثر آن اگر فرد در کانادا به مدت ۴۰ سال پس از سن ۱۸ سالگی زندگی کرده باشد تعلق می‌گیرد. برای هر سال کمتر از آن، ۴۰/۱ مبلغ کامل، از آن کاهش می‌یابد.

- مزایای مراقبت از کودکان، دولت‌های فدرال و استانی در هر ماه مبلغ مشخصی برای تربیت هر کودک ارائه می‌شود. این مقدار بستگی به درآمد پدر و مادر در سال گذشته دارد.

نظام آموزش و پرورش، امروز بیش از هر زمان دیگری آموزش و پرورش فرزندان برای ساختن آینده ای بهتر برای آن‌ها حائز اهمیت است. آموزش و پرورش در کانادا در مدارس دولتی تا پایان دبیرستان (Grade 12th) رایگان است.

- نظام سلامت، کانادا دارای یکی از بهترین سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی در جهان است. بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و یا مطب پزشکان در سراسر کانادا خدمات خود را معمولاً به صورت رایگان در دسترس تمام ساکنان تحت برنامه بیمه بهداشتی ملی ثبت قرار می‌دهند.

Share

مهاجرت به امریکا

us-immigration-mohajerat-3کشور امریکا در حال حاضر ۲ برنامه ویژه مهاجرتی برای گروه های متخصصین و سرمایه گذاران دارد. بر اساس این برنامه‌ها افراد می‌توانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی موافق به اخذ گرین کارت امریکا برای خود و خانواده شوند. در ضمن از طریق ویزای کار ویژه متخصصین، امکان پیدا نمودن کار برای متقاضی مهاجرت به امریکا وجود دارد. برنامه مهاجرت به امریکا برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس نیازی به داشتن سابقه کاری و مدرک زبان ندارد. در ادامه به جزئیات برنامه مهاجرت به امریکا و شرایط ان اشاره شده است.

Read more...

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

mohajerat-immigration-investmentکانادا و امریکا در حال حاضر برنامه های مخصوصی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ویژه افرادی است که سرعت عمل و سهولت برای ایشان اهمیت دارد. برای اخذ اقامت کانادا و امریکا از طریق سرمایه گذاری نیاز به داشتن تخصص و مدرک زبان نمی‌باشد و افراد با داشتن تجربه مدیریتی و یا تجاری قادر به اخذ اقامت دائم و بدون هیچگونه شرط کانادا و امریکا از طریق برنامه سرمایه گذاری می‌باشند. در ادامه به جزئیات این برنامه های مهاجرتی و شرایط آن اشاره شده است.  

 Read more...

مهاجرت به کانادا

canada-mohajerat-1کشور کانادا با داشتن اقتصاد پیشرفته، سطح درامد بالا، نرخ بیکاری پایین به همراه خدمات بهداشتی رایگان، مقصد بسیاری از مهاجرین شده است. برای اخذ اقامت کانادا روش‌های بسیاری وجود دارد و قرار گیری در بهترین و مناسب‌ترین گروه مهاجرتی شرط اصلی موفقیت جهت اخذ اقامت کانادا می‌باشد. سازمان مهاجرتی «کانادا اکسپرت» همواره سعی نموده است که بر اساس صداقت و در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود، مجموعه کاملی از خدمات مهاجرتی خود را به صورت یک پارچه ارائه نماید. مهم‌ترین تصمیم زندگی خود را با ما عملی نمایید.

Read more...

canada-immigration-iccrc     canada-immigration-cmi           canada-immigration-desjardin-3 canada-immigration-arton-3

Google+