•  اقامت مهاجرت سریع آسان کانادا امریکا مجارستان سادهترین روش مهاجرت کانادا امریکا اروپا مجارستان سریعترین روش مهاجرت اقامت پاسپورت امریکا کانادا اروپا مجارستان 

    مهاجرت اقامت کانادا امریکا اروپا

ویزای کانادا.

جهت ورود و اقامت موقت در کانادا ۳ نوع ویزا وجود دارد:

ویزای توریستی کانادا.

کانادا هر ساله حدود ۴ میلیون بازدید کننده دارد. بازدیدکنندگان و گردشگرانی که قصد ورود به کانادا را دارند باید برای اخذ ویزای توریستی یا دیدار اقدام نمایند. اخذ این ویزا که در واقع ویزای اقامت موقت کاناداست، مشروط به تحقق شرایطی است که در ادامه توضیح داده شده است. دعوت‌نامه جهت اخذ ویزا برای متقاضیان مهاجرت توریستی به کانادا باید به صورتی باشد که بتواند اداره مهاجرت کانادا را قانع نماید که فرد پیش از اتمام زمان ویزا، کانادا را ترک می‌نامید. بنابراین عواملی نظیر داشتن شغل، داشتن خانواده، و داشتن خانه و ملک که شانس بازگشت متقاضی دریافت ویزای توریستی کانادا را افزایش می‌دهد، در تصمیم‌گیری سفارت کانادا موثر است و شانس دریافت ویزا را افزایش می‌دهد. مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا معمولا حدود ۶ ماه است ولی تحت شرایط خاصی امکان تمدید ویزا وجود دارد.

ویزای دانشجویی کانادا.

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند، لازم است که کانادا را دریافت نمایند. اداره مهاجرت کانادا معمولاً پس از دریافت پذیرش دانشگاه و اطمینان از توانایی دانشجو جهت تأمین هزینه‌های زندگی و شهریه دانشگاه مجوز تحصیل را صادر می‌کند.

ویزای کار در کانادا.

افرادی که دارای یک دعوت نامه معتبر و تایید شده از یک شرکت معتبر کانادایی باشند می‌توانند از این طریق تقاضای ویزا نمایند. ویزای کار جهت کار و زندگی موقت در کانادا است و به معنی گرفتن اقامت دائم کانادا نیست اما امکان تقاضا برای اقامت دائم از داخل کانادا امکان پذیر است.

این سازمان مهاجرتی می‌تواند به عنوان یک مشاور امین در تمامی مراحل، از انتخاب رشته تحصیلی‌, تهیه فرم‌های دعوت‌نامه تا اخذ ویزا و مشاوره‌های شغلی لازم در کنار شما باشد. در صورت داشتن هرگونه سؤال در این زمینه می‌توانید با ما تماس بگیرید و پرسش‌های خود را مطرح نماید. همکاران ما بهترین و سریع‌ترین شیوه مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند نمود.

مهاجرت-به-امریکا---کانادا---مجارستان