فرصت شغلی استثنایی جهت استخدام مهندسین کامپیوتر از ایران برای کانادا

با سلام به اطلاع می رساند، یک شرکت معتبر کامپیوتری کانادایی، به تخصص مهندسی نرم افزار، ترجیحا فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در ایران، با حقوق بالا، جهت استخدام برای شعبه تورنتو کانادای خود، نیازمند است.

علاقه مندان، رزومه انگلیسی خود را جهت دعوت به مصاحبه اسکایپی برای ایمیل زیر ارسال نمایند:
Form@canadaexpert.net

این آگهی تا تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸ اعتبار دارد. و با شما بعد از بررسی رزومه فقط از طریق ایمیل و یا اسکایپ در تماس خواهیم بود. (لطفا با تلفنهای دفاتر موسسه تماس نگیرید)
T.me/canadaexpert

طرح جدید برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

سازمان مهاجرتی بریتیش کلمبیا یک طرح آزمایشی کارآفرینی را به منظور پیشرفت شهرهای کم جمعیت استان، در نظر گرفته است.

طرح جدید شامل ایجاد کار برای شهر هایی با جمعیت کمتر از ۷۵ هزار نفر پیش بینی شده است. انتظار میرود این برنامه از اوایل ماه اوریل ۲۰۱۹ آغاز شود.

متقاضیان ایجاد کار در این طرح باید کار خود را ۳۰ کیلومتر دور تر از مرکز شهر هایی با جمعیت کمتر از ۷۵ هزار نفر ایجاد کنند. سیستم پذیرش در این طرح تنها شامل کارهایی می شود که نیاز های محلی را برآورده و باعث اشتغال زایی و رشد اقتصادی شهر های کوچک شود.

 

*قبل از کارآفرینی، متقاضیان برای تهیه یک طرح جامع از شغل مورد نظر خود باید یک سفر اکتشافی به همان منطقه در استان داشته باشند.

*داشتن حداقل ۳۰۰ هزار دلار سرمایه و ۱۰۰ هزار دلار برای کارآفرینی

*سابقه ۳ سال از ۵ سال اخیر مالکیت یک شغل و یا سابقه ۴ سال از ۵ سال اخیر مدیریت ارشد

*ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی

*خرید یک شغل آماده با مبلغ مشخص شده نیز در این برنامه امکان پذیر است.

 

اطلاعات دقیقتر در ماه آوریل ۲۰۱۹ توسط سازمان مهاجرتی استان منتشر می شود.

 

پذیرش طرح کارآفرینی انتاریو

سازمان مهاجرتی انتاریو در روز ۲۳ نوامبر ۱۵ دعوت نامه برای درخواست کنندگان طرح کارآفرینی ارسال کرده است.

 

کمترین امتیاز قبولی در این قرعه کشی ۱۱۲ بوده است. لازم به توضیح است که حداکثر امتیاز این طرح ۱۷۰ است.

 

متقاضیانی که موفق به پذیرش می شوند ابتدا اقامت موقت (بر اساس یک توافقنامه عملکرد کاری)دریافت می کنند و با ایجاد کسب و کار و عمل کردن به توافقنامه میتوانند درخواست اقامت دائم کانادا دهند.

 

قرعه کشی جدید اکسپرس انتری در ماه نوامبر

در جدیدترین انتخابات برگزار شده در روز ۱۴ نوامبر سازمان مهاجرتی کانادا ۳۹۰۰ دعوت نامه برای درخواست کنندگان طرح اکسپرس انتری ارسال کرده است. این چهارمین انتخابات پیاپی است که در آن ۳۹۰۰ نفر موفق به کسب اقامت دائم کانادا می شوند.

 

در این انتخابات کمترین امتیاز قبولی ۴۴۹ بوده که نسبت به قبل، ۷ امتیاز افزایش داشته است.

 

برای قبولی در برنامه اکسپرس انتری کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

جدیدترین پذیرش نیروی کار ماهر استان منیتوبا

در جدیدترین پذیرش نیروی کار ماهر استان منیتوبا که در روز ۸ نوامبر برگزار شده ،۴۶۹ دعوت نامه برای درخواست کنندگان اقامت دائم کانادا ارسال شده است.

 

۳۰۰ نفر از پذیرفته شدگان افرادی هستند که از داخل استان برای دریافت اقامت دائم اقدام کرده اند. کمترین امتیاز قبولی این افراد ۶۰۲ بوده است.

 

۶۹ دعوت نامه مستقیم توسط سازمان منیتوبا طبق طرح (Strategic Recruitment Initiative) ارسال شده که پایین ترین امتیاز قبولی آنان ۷۰۲ بوده است.

 

همچنین ۱۰۰ دعوت نامه دیگر، برای درخواست کنندگان دارای حداقل شرایط مورد نیاز استان ارسال شده که پایین ترین نمره قبولی آنان ۶۱۰ بوده است.

 

برای قبولی در برنامه نیروی کار ماهر کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

بزرگترین نشست فناوری وب در پرتغال

از ۸ نوامبر به مدت سه روز ، شهر لیسبون میزبان بزرگترین رویداد فناوری وب در جهان است. این رویداد فرصت عالیی برای معرفی تکنولوژی های جدید مربوط به وب و جذب سرمایه گذاران برای کشور های سراسر جهان فراهم می کند.

 

یکی از مهم ترین شرکت کنندگان امسال این نمایشگاه جان توری شهردار شهر تورنتو است. او قصد دارد به معرفی زیرساخت ها و توانایی های شهر تورنتو در ارتباط با تکنولوژی برای جذب سرمایه گذاران بپردازد

.

نمایشگاه فناوری های اطلاعات از سال ۲۰۱۶ در شهر لیسبون برگزار می شود.

 

از چند روز پیش از آغاز نمایشگاه تدابیر زیادی برای راحت برگزار شدن آن در نظر گرفته شده است. برای شلوغ نشدن خیابان های پایتخت و راحتی گردشگران و بازدید کنندگان از نمایشگاه، پلیس از تمامی افراد درخواست کرده تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

 

این نمایشگاه سال گذشته میزبان بیش از ۶۰ هزار گردشگر ، ۱۲۰۰ سخنران، ۱۴۰۰ سرمایه گذار و ۲۵۰۰ خبرنگار از ۱۷۰ کشور جهان بود.