مهاجرت کانادا - مهاجرت به کانادا

رشد اقتصادی کانادا در ماه اوریل و مارس

سازمان آمار این کشور در جدیدترین بررسی های  خود اعلام کرد، اقتصاد کانادا در ماه مارس ۰/۵ درصد و در ماه آوریل ۰/۳ درصد افزایش داشته است.

کارشناسان  با بررسی های دقیقی که در این زمینه انجام داده اند از دلایل رشد اقتصاد کانادا ، به افزایش ۴/۵ درصدی تولید گاز و ۵/۵ درصدی تولیدات نفت کشور اشاره کرده اند.

همچنین سازمان آمار کشور اعلام کرد, تورم در ماه می در حدود ۲/۴ بوده است.

کشور کانادا دومین کشور پهناور جهان با وسعت ۱۰ میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود ۳۶ میلیون نفر است. این کشور جزو ۱۵ کشور برتر جهان از لحاظ اقتصادی و یکی از برترین مقصد های گردشگری جهان است.

کانادا از نظر صنعت و فناوری نیز بسیار پیشرفته هست. از مهمترین صنایع کشور میتوان به کشاورزی، خودروسازی، نفت، چوب و کاغذ، صنایع معدنی، شیلات و توریسم اشاره کرد.


روش های مهاجرت به کانادا

 کانادا به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشور های جهان شناخته می شود. بر اساس آمار سالانه بیش از ۳۰۰ هزار مهاجرت به کشور کانادا انجام می شود که پذیرش تمامی مهاجرها در جامعه, امری است که دولت بدون کمک مردم امکان عملی کردن آن را ندارد.

این کشور به دلیل نیاز بازار کار خود و همچنین جلوگیری از مشکلات بالا رفتن میانگین سن در کشور, مهاجر می پذیرد. از اینرو مردم این سرزمین که خود نیز جزو مهاجران قدیمی تر هستند به این امر خو گرفته اند و مهاجران را از خود می دانند.

شما میتوانید برای آشنایی و کسب اطلاعات در ارتباط  با برنامه های مهاجرت به کشور کانادا بر روی لینک کلیک کنید.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]