مهاجرت به کانادا

نخست وزیر کانادا: سیاست های مهاجرتی کمک شایانی به بخش تکنولوژی کشور کرده است.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در جدیدترین کنفرانس دیدار با رهبرهای جهانی در بخش تکنولوژی اعلام کرد، سیاست های مهاجرت کانادا کمک شایانی به بخش تکنولوژی کرده است.

این کنفرانس پس از ۵ سال وقفه با انتخاب برگزارکنندگان، در تورنتو به دلیل موقعیت شهر به عنوان یک مرکز تکنولوژی جهانی برگزار شد. آخرین بار این کنفرانس در ایلات متحده آمریکا برگزار شده بود.

جاستین ترودو در مصاحبه با شهرزاد رفعتی، موسس و مدیر عمال boradband tv گفت که کانادا همچنان باید با آغوشی باز استعداد های بین المللی را جذب کند. او در این مصاحبه به برنامه global skills strategy اشاره کرد. این برنامه به کارآفرینان کانادایی اجازه میدهد تا در مشاغلی خاص در مدت دو هفته، برای کارگران بین المللی ویزای کار تهیه کنند.

نخست وزیر کانادا در ادامه این مصاحبه گفته است : “ما در دوره ای هستیم که بیشتر کشور های جهان درهای کشور خود را بر روی مهاجران بسته اند اما کانادا فهمیده است که باید برای رشد اقتصادی خود، درهای کشور را روی پر استعداد ترین مهاجران از سراسر جهان باز نگه دارد. البته دولت فرصت های زیادی راهم برای سرمایه گذاری در تحقیقات، نوآوری و سیستم آموزشی کانادا برای دانشجویان و کارگران کانادایی الاصل فراهم کرده است.

امروزه مردم در سراسر جهان خیلی مضطرب و نگران هستند و این نگرانی دلایل بسیاری دارد، یا پوپولیسم سیاسی یا ناسیونالیسم. نکته این است که جا را برای موفقیت همه باز کنیم تا همه بدانند که برای آنها و فرزاندشان در بخش تکنولوژی مسیر شغلی وجود دارد”.


برای آشنایی با برنامه های مهاجرت به کانادا بر روی لینک کلیک کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]