مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت دائم اروپا در کمتر از ۶ ماه

سرمایه گذاری قابل برگشت ۳۰۰ هزار یورو

بدون نیاز به مدرک تحصیلی, زبان و حضور فیزیکی

برای کل اعضای فرزندان بالای ۱۸ سال

مهاجرت و اخذ اقامت دائم مجارستان – سریع‌ترین روش اقامت و اخذ پاسپورت اتحادیه اروپا

یادداشت

لازم به ذکر است که برنامه مهاجرت به مجارستان در حال حاضر بسته شده است. برنامه جانشین با شرایط بهتر برنامه مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری قابل برگشت میباشد. برای توضیحات بیشتر از جزئیات برنامه مهاجرتی پرتغال کلیک فرمائید.

از میان برنامه‌های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت دائم اروپا، کشور مجارستان ارزان‌ترین و بهترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری قابل بازگشت را ارایه می‌نماید. مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شینگن می‌باشد و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می‌توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. مجارستان بعنوان بزرگ‌ترین مرکز توریستی منطقه و جذاب‌ترین کشور توریستی می‌باشد. سرمایه گذاری در بورس و سهام‌های دولتی انجام می‌شود و ۱۰۰% توسط دولت مجارستان گارانتی شده است. این سرمایه گذاری قابل برگشت می‌باشد و متقاضی بعد از طی‌ دوران ۵ سال آن را باز پس می‌گیرد. متقاضیان از مزایای قابل توجه ذیل برخوردار خواهند شد. این برنامه در سال ۲۰۱۶ تغییراتی به شرح زیر نموده است:

علاوه بر این، تجربه ۱۰ ساله ما در زمینهٔ اخذ اقامت مجارستان؛ ما را به مناسب‌ترین سرویس دهندهٔ موجود تبدیل کرده است. داشتن نمایندگی از تنها بانک و مواسسه مورد تایید دولت مجارستان، ارتون کپیتال، و تیمی باتجربه از متخصصین و وکلا، اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری رو برای ما بسیار آسان و کوتاه کرده است.

ویژگیهای برنامه مهاجرتی مجارستان

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن و اتحادیه اروپا زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید. در سالهای اخیر بعضی از کشورهای دنیا در ازای انجام نوعی از سرمایه گذاری، اقامت خود را به متقاضیان اعطا می‌کنند. با برسی کلیه برنامه‌های مهاجرتی موجود، ما در اینجا جذاب‌ترین، جدید‌ترین و سریع‌ترین برنامه مهاجرتی حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

شما می توانید گرین کارت امریکا یا اقامت دائم کانادا را بدست بیاورید، می توانید اقامت دائم کشورهای اروپایی حوزه شنگن را دریافت کنید، و یا حتی پاسپورت یک کشور اروپایی را بگیرید و شهروند اتحادیه اروپا شوید. همچنین ممکن است مانند بسیاری افراد علاقمند باشید که با دریافت پاسپورت یکی از کشورهای کارائیب در امریکای مرکزی توانایی مسافرت آزادانه در کشورههای جهان و بسیاری از مزایای دیگر را بدست بیاوید.

همه موارد بالا می توانند گزینه خوبی باشند، ولی تنها یک کشور هست که شرایط منحصر به فردی دارد و آن را در اینجا به شما معرفی میکنیم.

مراحل اخذ اقامت دائم مجارستان: 

 • متقاضی با سازمان ما و بانک ارتون کپیتال مجارستان عقد قرارداد می‌نماید
  تحویل مدارک شناسایی و کار‌شناسی اموال به سفارت مجارستان در تهران
 • پرداخت مبلغ ۶۰۰۰۰ یورو به بانک ارتون کپیتال بابت هزینه‌های سرمایه گذاری و حق الوکاله
 • پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به دولت مجارستان بعد از قبولی مرحله اول
 • بعد از انجام امور مربوط به سرمایه گذاری مدارک متقاضی به سفارت مجارستان در ایران ارسال خواهد شد و آن‌ها ظرف یک ماه بعد از انجام چک امنیتی و آزمایش‌های پزشکی‌ برای متقاضی و همراهان یک اقامت موقت صادر خواهند کرد که با آن توانایی مسافرت به شینگن را نیز خواهند داشت.
 • متقاضی باید ظرف ۶ ماه از دریافت اقامت موقت وارد مجارستان شود و اقامت دائم را دریافت نماید
 • بعد از ۵ سال از تاریخ سرمایه گذاری، تقاضای عودت مبلغ سرمایه گذاری را خواهید نمود و مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به شما عودت داده خواهد شد

مزایای برنامه مهاجرت به مجارستان

 • مزیت اول

  دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری که بازگشت سرمایه در زمان مقرر از طرف دولت تضمین شده است

 • مزیت دوم

  امکان سفر بدون نیاز به ویزا به ۱۳۰ کشور دنیا از جمله کشورهای حوزه شینگن

 • مزیت سوم

  ارزان‌ترین برنامه سرمایه‌گذاری بی‌خطر و تضمین شده توسط دولت در اروپا

 • مزیت چهارم

  بدون نیاز به نیاز به مصاحبه، شرط سنی و یا حداقل مدرک تحصیلی

 • مزیت پنجم

  اقامت دایم در ازای سرمایه گذاری موقت ۵ ساله

 • مزیت ششم

  پروسه بسیار سریع (کمتر از ۱ ماه )

در صورت تمایل میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود و تماس با ما فرم ارزیابی اولیه (فرم ارزیابی مهاجرت به مجارستان) را تکمیل نمایند. همکاران ما در مدت ٢٤ ساعت شرایط شما را ارزیابی مینمایند.

آیا در این مورد به راهنمایی نیاز دارید

کارشناسان خبره سازمان مهاجرتی کانادا اکسپرت به سه روش زیر پاسخگوی سوالات شما می باشند

از طریق تلگرام و واتس آپ

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۱۴۱۶۸۵۶۳۶۱۲  با ما در میان بگذارید. ما همراه پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در ایران و کانادا

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به مجارستان برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]
ارزیابی رایگان مهاجرتی

جهت ارزیابی امکان مهاجرت خود فرم ارزیابی رایگان ما را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل کنید. همچنین در صورت داشتن سوال میتوانید از طریق تلگرام و یا عضویت در کانال ما سوالات خود را مطرح فرمائید.

Thanks!

روشهای تماس ۲۴ ساعته با ما:

ارزیابی رایگان و آنلاین مهاجرت
آنلاین هوشمند و دقیق
همین حالا
شرایط مهاجرتی خود را به صورت رایگان ارزیابی کنید
کلیک