کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آشنایی با شهر ادمونتون

اقامت کانادا

شهر ادمونتون با جمعیت نزدیک به ۱/۱میلیون نفر مرکز استان آلبرتا است. این شهر نقطه شروع پروژه‌های عظیم ماسه‌های نفتی( ماسه‌های نفتی، نوعی منبع نفت غیرمتعارف است) در آلبرتا و عملیات استخراج از معادن بزرگ الماس است.

ادمونتون دارای آب و هوای مرطوب است. میانگین دما در این شهر در ماه های گرم سال تا ۲۸ درجه و در ماه‌های سرد سال تا منفی ۲۰ درجه می‌رسد.

این شهر هر ساله میزبان جشنواره‌های بسیاری است که به همین علت به آن لقب «شهر جشنواره‌های کانادا» اهدا شده‌است.

در این شهر یکی از بزرگ‌ترین بازارهای آمریکای شمالی، “وست ادمونتون مال” و بزرگترین موزه تاریخی کانادا Fort Edmonton قرار گرفته است.

ادمونتون دارای تعداد زیادی مرکز آموزشی است که از معروف‌ترین های آن‌ها می‌توان به دانشگاه کنکوردیا، دانشگاه مک‌ایوان، دانشگاه کینگز، کالج نورکست، مؤسسه فناوری شمال آلبرتا و دانشگاه آلبرتا اشاره کرد.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا