کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آشنایی با شهر سلمون ارم

اقامت کانادا

“سالمون آرم” (Salmon Arm) شهری در استان بریتیش کلمبیا در کنار دریاچه شوسواپ، بین شهر کلگری و ونکوور است. جمعیت این شهر در حدود ۲۰ هزار نفر و وسعت آن ۱۶۰ کیلومتر مربع است.

این شهر به دلیل داشتن آب و هوایی خوب و سواحلی زیبا سالانه میزبان گردشگران بسیاری است. میانگین دما در ماه های گرم سال در این شهر تا ۲۷ درجه و در ماه های سرد تا منفی ۳ درجه سانتی گراد می رسد.

طولانی‌ترین اسکله چوبی آمریکای شمالی در این شهر قرار گرفته که باعث جذب گردشگران بسیاری در سال می شود.

 اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا