اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آمار مهاجرت به کانادا در ماه جولای

اقامت کانادا

سازمان مهاجرتی کشور کانادا درجدیدترین اخبار خود اعلام کرده‌است که در ماه جولای این کشور ۶۴۵’۱۳ مهاجر را پذیرفته است. کشور کانادا در ماه جون سال 2020 بیش از 19 هزار دعوت نامه مهاجرتی ارسال کرده بود.

کارشناسان مهاجرتی کشور کانادا معتقد هستند که یکی از دلایل کاهش دعوت نامه های مهاجرتی در ماه جولای کنترل بهتر بیماری کرونا بوده است.

این آمار به نسبت همین ماه در سال ۲۰۱۹ در حدود ۶۳ درصد کاهش داشته است. در جولای سال ۲۰۱۹ کشور کانادا ۶۱۵’۳۶ دعوت نامه مهاجرتی صادر کرده بود‌.

بیشتر پذيرفته‌شدگان از میان ۶۴۵’۱۳ نفر، از کشور هند با ۳۱۹۵ نفر و کشور چین با ۸۷۰ نفر بوده‌اند. از کشور ایران نیز در این ماه ۴۰۵ نفر پذیرفته شده‌اند.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا