اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

آمار موفقیت برنامه های مهاجرتی کشور کانادا

اقامت کانادا

براساس جدیدترین آمار منتشر شده از کشور کانادا مهاجرانی که از طریق برنامه های نامزد استانی(PNP) و کلاس تجربه کانادایی(CEC) اقامت دائم دریافت کرده‌اند به نسبت افرادی که از برنامه کارگرماهر خارجی (FSWP) و نیروی کارماهر کبک( QSWP) اقامت دائم گرفتند، در بازار کار کشور موفق‌تر و موثرتر بوده‌اند.

از دلایل این امر آن است که بیشتر متقاضیان برنامه‌های CEC و PNP دارای سابقه کار و یا تحصیل در کانادا قبل از درخواست اقامت دائم بوده‌اند و شناخت کافی از کانادا و زبان داشته‌اند.

این آمار نشان میدهد که ۹۳ درصد از مهاجرانی که از برنامه “PNP” و ۹۵ درصد از افرادی که از برنامه “CEC” در‌سال اول خود موفق به پیدا کردن کار شده‌اند.

برای دو برنامه “FSWP” و “QSWP” این آمار کمی کمتر از ۸۰ درصد بوده است.

برای مشاهده شرایط مهاجرتی خود فرم رایگان کانادا اکسپرت را تکمیل کنید.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا