اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

اخبار مهاجرتی ده روز گذشته در کانادا

اقامت کانادا

سازمان مهاجرتی کانادا جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را در روز ۱۹ دسامبر برگزار کرد. در این قرعه کشی ۳۲۰۰ دعوت نامه اقامت دائم کانادا برای درخواست کنندگان صادر شده است. حداقل امتیاز قبولی در این قرعه کشی با کاهش ۳ امتیاز، ۴۶۹ بوده است.

سازمان مهاجرتی کشور کانادا از شروع سال ۲۰۱۹، ۸۵۳۰۰۰ دعوت نامه اقامت دائم کانادا از برنامه اکسپرس انتری ارسال کرده است

نوا اسکوشیا در پذیرش جدید خود از برنامه اکسپرس انتری طرح الویت های بازار کار، ۱۴۴ دعوت نامه مهاجرتی ارسال کرده است.طرح الویت بازار کار به استان نوا اسکوشیا اجازه میدهد که در مشاغل مورد نیاز بازار کار خود مهاجر بپذیرد.

سازمان مهاجرتی استان منیتوبا نتایج دومین قرعه کشی خود در ماه دسامبر را اعلام کرد.

این قرعه کشی در روز ۱۹ دسامبر برگزار شده است و ۱۸۳ دعوت نامه برای درخواست کنندگان مهاجرت به استان، صادر شده است. از مجموع ۱۸۳ دعوت نامه ارسالی، ۱۴ دعوت نامه برای درخواست کنندگان برنامه نیروی کارماهر از داخل استان، ۱۷ دعوت نامه برای برنامه نیروی کارماهر بین الملل و ۱۷ دعوت نامه برای برنامه دانشجویان بین المللی ارسال شده است.

استان ساسکاچوان نتایج جدیدترین قرعه کشی مهاجرتی خود از برنامه اکسپرس انتری را اعلام کرد. بر اساس این نتایج ساسکاچوان در روز ۲۰ دسامبر، ۵۹۵ دعوت نامه مهاجرتی ارسال کرده است.

این استان از شروع سال ۲۰۱۹، ۶۲۸۴ دعوت نامه مهاجرتی از برنامه های مهاجرتی خود ارسال کرده است.

سازمان مهاجرتی ساسکاچوان از اواسط امسال، برای جذب مهاجران بیشتر و رفع نیاز های بازار کار خود بیش از ۲۰۰ حرفه جدید را به لیست مشاغل مورد نیاز استان اضافه کرد.

برای قبولی در برنامه اکسپرس انتری کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا