اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

اخبار مهاجرتی کانادا از 7 روز گذشته در ماه جون

اقامت کانادا

سازمان مهاجرتی استان منیتوبا نتایج آخرین قرعه کشی خود را اعلام کرد.

این قرعه کشی در روز ۱۹ جون برگزار شده است و در آن، ۱۸۱ دعوت نامه برای درخواست کنندگان مهاجرت به استان، صادر شده است.

از مجموع ۱۸۱ دعوت نامه ارسالی، ۱۱۱ دعوت نامه برای درخواست کنندگان برنامه نیروی کارماهر از داخل استان، ۵۸ دعوت نامه برای برنامه نیروی کارماهر بین الملل و ۱۲ دعوت نامه برای برنامه دانشجویان بین المللی ارسال شده است.

همچنین سازمان مهاجرتی بریتیش کلمبیا در جدیدترین اخبار خود نتایج آخرین پذیرش خود را منتشر کرده است. این استان در روز ۱۶ جون ۲۷۶ دعوت نامه مهاجرتی ارسال کرده است.

حداقل امتیاز قبولی متقاضیان پذیرفته شدگان برنامه نیروی متخصص در این قرعه کشی ۱۰۰ بوده است.

برای قبولی در برنامه اکسپرس انتری کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

 

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا