اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

اعلام نرخ کرایه مسکن در بریتیش کلمبیا

اقامت کانادا

طی اعلامیه مشترکی توسط نخست وزیر بریتیش کلمبیا جان هورگان و وزیر مسکن سلینا رابینسون، کرایه مسکن در این استان با احتساب نرخ فعلی تورم به اضافه دو درصد افزایش خواهد یافت.

از سال ۲۰۰۴ میزان افزایش کرایه مسکن در این استان ۴.۵ درصد در هر سال بوده است اما امسال با اعلام وزیر مسکن ۲.۵ درصد نرخ کرایه ها افزایش خواهد داشت. رابینسون در ارتباط با میزان کرایه گفت(افزایش ۴.۵ درصدی که در سال های گذشته اعمال می شد، باعث فشار زیادی به مستاجر ها می شده است بنابراین پس از بررسی های فراوان ما تصمیم گرفته ایم تا این نرخ را از یک ژانویه ۲۰۱۹ کاهش دهیم)

طبق این فرمول جدید میانگین اجاره در استان بریتیش کلمبیا ۱۲۰۰ دلار در ماه خواهد شد. نخست وزیر هورگان همچنین برای رضایت صاحبخانه ها طرحی را معرفی کرد تا افرادی که ملکشان داری وام هست بتوانند با داشتن توصیه نامه، نرخ بیشتری برای کرایه ارائه دهند

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا