اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

بازگشایی 23 مرکز بایومتریک کانادا

اقامت کانادا

کانادا ۲۳ مرکز خدماتی خود در کشور های مختلف را که به دلیل بیماری همه گیر کرونا تعطیل کرده بود, بازگشایی خواهد کرد تا افراد بتوانند کار های بایومتریک خود را آسان تر  انجام دهند.

این مراکز شامل شهر داسلدورف (آلمان)، شهر آتن (یونان)، اربیل (عراق)، دبی و ابو ظبی (عمارات) و … می شوند.

سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا تاکید کرده است که در این مراکز تمامی خدمات بهداشتی رعایت می شود تا کارکنان و مراجعه کنندگان را خطری تحدید نکند. در تمامی مراکز درجه دمای مراجعه کنندگان تست خواهد شد و تمامی کارکنان باید از لوازم بهداشتی نظیر دستکش و ماسک استفاده کنند.

لازم به توضیح است که محدوید های سفر به کانادا تا تاریخ ۳۰ جون پا برجا خواهند بود و تمامی مسافرانی که وارد کانادا می شوند به مدت ۱۴ روز باید دوره قرنطینه را بگذرانند.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا