کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

بازگشایی 6 برنامه جدید مهاجرتی در کانادا

اقامت کانادا

با اعلام وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا آقای مارکو مندیچینو، شش برنامه جدید برای دریافت اقامت دائم ‌کانادا راه اندازی شده‌است.

از این شش برنامه، سه برنامه بدون محدودیت در تعداد پذیرش، برای جذب مهاجران فرانسوی زبان است. با این حال سه برنامه دیگر دارای محدودیتی ۹۰ هزار نفری هستند. این سه برنامه شامل کارکنان بخش خدمات بهداشتی، کارگران شغل‌های ضروری استان ها و دانشجویان بین‌المللی می‌شود‌.

برای واجد شرایط بودن در برنامه خدمات بهداشتی و مشاغل ضروری، افراد باید دارای یک سال سابقه کار مرتبط در کانادا باشند. دانش آموزان بین‌المللی نیز باید یک دوره تحصیل تکمیلی را از ژانویه ۲۰۱۷ به بعد در کانادا گذرانده باشند.

آقای مندیچینو در این ارتباط گفته است، این برنامه‌ها به کسانی که در کانادا اقامت موقت دارند کمک می‌کند تا بتوانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا