اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

برنامه جدید دولت کانادا برای پذیرش مهاجر

اقامت کانادا

احمد حسین وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا از هدف های جدید برای برنامه مهاجرتی این کشور بین سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ رونمایی کرد. این برنامه ریزی جدید برای تمامی کانادایی ها سود خواهد داشت چرا که مهاجران به رشد اقتصادی کانادا کمک می کنند و این کشور را در رقابت با برترین اقتصاد های جهان پایدار نگه میدارند.

طرح جدید، بر اساس برنامه اقتصادی سال گذشته چیده شده و مسئولیت افزایش صدور کارت اقامت دائم کانادا را به ۳۳۰۸۰۰ نفردر سال ۲۰۱۹، ۳۴۱۰۰۰نفر در سال۲۰۲۰ و ۳۵۰۰۰۰ نفر(حدود یک درصد از جمعیت کانادا) در سال ۲۰۲۱ بعهده دارد‌.

احمدحسین بر اهمیت مهاجرت در ترویج نوآوری های اقتصادی در داخل کشور تاکید کرد و افزود به همین دلیل است که برنامه مهاجرتی دولت برای جذب بهترین افراد از سراسر جهان و بیشترین افزایش در سال ۲۰۲۱ متمرکز شده است. تازه واردین به شرکت های کانادایی کمک می کنند تا در بخش اطلاعات و ارتباطات پیشرفت گسترده ای بدست آورند.

کانادا از مهاجرانی که استعدادهای خود را صرف پیشبرد اقتصادی جوامع محلی در سراسر کشور می کنند استقبال می کند. مهاجرت یکی از ستون های مرکزی موفقیت های اقتصادی کانادا در آینده است. مهاجرت علاوه بر رشد اقتصادی، به حل چالش های کشور در برابر جمعیت سالمند کمک می کند و نقش مهمی در حفظ کشور در خط مقدم اقتصاد جهانی خواهد داشت.

اقامت کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا