اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

جدیدترین تغییرات برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان

اقامت کانادا

سازمان مهاجرت استان ساسکاچوان برای پیشرفت در برنامه نیروی کار ماهر برای دریافت اقامت کانادا ، حدود 200 شغل جدید را به مشاغل مورد نیاز پذیرش خود اضافه کرد‌.

هیچ یک از این مشاغل نیازی به پیشنهاد شغلی برای دریافت اقامت کانادا ندارند اما یک سال سابقه کار در این مشاغل در استان و همچنین دیگر شرایط برنامه نیروی کار ماهر نیاز است.

سازمان مهاجرتی این استان در تغییراتی که انجام داده است مشاغل مورد نیاز خود را برای پذیرش از 19 شغل به 218 شغل افزایش داده است.

از حرفه های واجد شرایط استان میتوان به مشاغل مدیریتی، مهندسین کامپیوتر و نرم افزار، برنامه نویسان و … اشاره کرد.

همچنین این استان  769 دعوت نامه مهاجرتی کانادا برای درخواست کنندگان برنامه اکسپرس انتری در روز 25 سپتامبر ارسال کرده است.

این اولین قرعه کشی استان ساسکاچوان پس از افزایش چشم گیر مشاغل مورد نیاز خود بوده است. بر اساس آمار منتشر شده این دعوت نامه ها برای 100 شغل مورد نیاز استان فرستاده شده اند.

برای قبولی در برنامه اکسپرس انتری کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا