کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

جدیدترین قرعه کشی مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا

سازمان مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در روز ۲ فوریه ۲۰۸ دعوت نامه از برنامه‌های مهاجرتی ارسال کرده‌است.

حداقل امتیاز قبولی متقاضیان این پذیرش بین ۷۹ تا ۱۰۴ بوده است. لازم به توضیح است که امتیاز پذیرفته شدگان در برنامه‌ نیروی متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی ۹۸ و پذیرفته‌شدگان نیروی متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی از سیستم اکسپرس انتری به ترتیب ۱۰۴ و ۱۰۰ بوده‌است.

پذیرفته شدگان برنامه Entry Level and Semi-Skilled امتیازشان ۷۹ بوده‌است.

برای قبولی در برنامه نیروی متخصص کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

آشنایی کوتاه با استان بریتیش کلمبیا

این استان در غربی‌ترین قسمت کانادا کنار اقیانوس آرام قرار گرفته‌است. جمعیت بریتیش کلمبیا در حدود ۵ میلیون نفر است. از مهمترین شهرهای این استان می‌توان به ویکتوریا (مرکز استان) و ونکوور (بزرگ‌ترین شهر استان) اشاره کرد.

وسعت استان بریتیش کلمبیا در حدود ۹۴۰ هزار کیلومتر مربع می‌باشد. این استان برخلاف دیگر استان‌های کانادا دارای چهار فصل سال است. با توجه به آب و هوای خوب، ۶ پارک ملی در این استان وجود دارد که شامل بزرگ‌ترین پارک ملی آمریکا شمالی(پارک استنلی) می‌شود.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا