کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

جدیدترین مصاحبه نخست وزیر کشور کانادا

اقامت کانادا

آقای جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد: کشور قراردادی را برای تأمین حداکثر ۲۶۰۰۰ دوز داروی درمانی کرونا امضا کرده‌است.

وی همچنین در ارتباط با پیش خرید واکسن های کرونا گفت: ما نمی دانیم کدام واکسن ها موثرتر و کدام واکسن ها زودتر به مرحله توزیع می رسند، اما دولت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا این واکسن ها بدون هیچ تبعیضی بین مردم پخش شوند.

لازم به توضیح است که کشور کانادا بزرگ‌ترین خریدار واکسن کرونا در جهان است. این کشور تاکنون بیش از ۳۵۰ میلیون واکسن پیش خرید کرده‌است.

مقامات بهداشت و دولت کشور کانادا در تلاش هستند تا قبل از شروع کریسمس بتوانند پخش واکسن کرونا را در سراسر کشور آغاز کنند.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا