اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

مصاحبه جدید احمد حسین وزیر سابق مهاجرت به کانادا

اقامت کانادا

احمد حسین وزیر مهاجرت و شهروندی سابق کشور کانادا در جدیدترین مصاحبه خود حمایت کامل خود برای مبارزه با نژاد پرستی را اعلام کرده است. وی یکی از حامیان و رهبران مبارزه با نژاد پرستی در کانادا است.

پس از کشته شدن جورج فلوید شهروند آمریکایی توسط پلیس ایلات متحده سیل عظیمی از مبارازت بر علیه نژاد پرستی در تمام دنیا راه اندازی شده است.

احمد حسین در حال حاضر وزیر توسعه اجتماعی خانوادگان است. وی مهاجری سومالیایی و مسلمان است او با افتخار طی مصاحبه تلویزیونی خود اعلام کرد تنها در کشور کانادا است فرد مهاجری میتواند با دستان خالی به مسولیت های بزرگی برسد.

دولت فدرال کانادا یکی از مهم ترین دلایل موفقیت کشور کانادا در مبارزه با نژاد پرستی بوده که از روش های مختلفی برای شناسایی و مبارزه با این معضل استفاده کرده است.

احمد حسین در آخر سخنان خود اعلام کرد با اینکه امروز معضل نژاد پرستی در کانادا بسیار پایین تر از تمامی کشور های جهان است اما مبارزه با این امر میتواند کانادا را به کشوری بهتره از آنچه در حال حاظر هست تبدیل کند.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا