کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی برنامه کارآفرینی مناطق کم جمعیت استان بریتیش کلمبیا

اقامت کانادا

بریتیش کلمبیا غربی‌ترین استان کانادا است. جمعیت این استان در حدود ۴.۷ میلیون نفر و وسعت آن بیش از ۹۴۰ هزار کیلومترمربع است.

چندی پیش دولت این استان یک برنامه کارآفرینی مخصوص مناطق کم جمعیت را معرفی کرد. هدف اصلی این برنامه توسعه اقتصادی این مناطق و همچنین جذب آسان‌تر علاقمندان به سرمایه گذاری بوده‌است.

لازم به توضیح است که این برنامه تنها شامل مناطقی که دارای جمعیت کمتر از ۷۵ هزار نفر است، می‌شود.

این برنامه شباهت بسیار زیادی به برنامه کارآفرینی اصلی استان دارد با این تفاوت که در بعضی از بخش‌های امتیازدهی شرایط آسان‌تری دارد‌. به طور مثال در برنامه کارآفرینی برای مناطق کم جمعیت، حداقل سرمایه متقاضی باید ۳۰۰ هزار دلار و حداقل مبلغ راه اندازی شغل آن، باید ۱۰۰ هزار دلار باشد.

سیستم پذیرش در این برنامه همانند بیشتر برنامه های مهاجرتی کانادا امتیازی است و داشتن حداقل امتیازات دلیل بر قبولی در طرح نیست.

 

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا