کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

معرفی 10 شغل پر درآمد در کانادا

اقامت کانادا

مهندسی برق

به لطف وجود بازار کار گسترده و همچنین نیاز شرکت‌ها و بسیاری از کارخانه‌ها به مهندس برق این شغل همواره محبوبیت بالایی در کانادا داشته است.

درآمد مهندسان برق با توجه به مهارت و مرکزی که در آن مشغول به کار هستند متفاوت است. با این حال میانگین درآمد این افراد در سال حدود ۷۰ تا ۸۰ هزار دلار است.

مدیریت ساخت ساختمان

این شغل شامل نظارت بر تمامی بخش‌های ساختمان سازی از آغاز تا انتهای پروژه است.

در کانادا، بیشتر افرادی که در این شغل کار می‌کنند دارای مدرک مهندسی عمران هستند. با این حال عامل اصلی موفقیت در این کار، داشتن دانش مدیریت برای کنترل بودجه و نظارت است.

میانگین درآمد مدیران ساخت ساختمان در کانادا حدود ۸۵ هزار دلار در سال است.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هست

اسکرول به بالا