کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

نتایج قرعه کشی مهاجرتی انتاریو در 15 اکتبر

اقامت کانادا

استان انتاریو در روز ۱۵ اکتبر یکی از بزرگ‌ترین قرعه‌کشی های اخیر خود برای برنامه استانی “OINP” را انجام‌داده است. در این پذیرش ۷۷۲ دعوت نامه صادر شده است.

این دعوت نامه ها برای افرادی ارسال شده که در یکی از ۶ شغل مورد نیاز استان، دارای سابقه کاری بوده اند. حداقل امتیاز قبولی این پذیرش بین ۴۶۲ تا ۴۷۰ بوده‌است.

6 شغل مورد نیاز این استان در این پذیرش مدیریت در سیستم های کامپیوتری, مهندسی کامپیوتر, طراحان وب, مهندسی نرم افزار, تحلیل گران دیتابیس و برنامه نویسان کامپیوتر بوده اند.

تمامی پذیرفته شدگان این برنامه از سیستم اکسپرس انتری انتخاب شده اند. برای قبولی در برنامه اکسپرس انتری کانادا داشتن مدرک زبان، تحصیلات بالا و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی در کنار دیگر شرایط مورد نیاز است.

برنامه مهاجرتی استان انتاریو در سال 2020

استان انتاریو از آغاز سال جاری 4 قرعه کشی مهاجرتی انجام داده است. بزرگ ترین قرعه کشی این استان در تاریخ 29 جولای ثبت شده است. این استان در تاریخ 29 جولای برای 1288 نفر دعوت نامه اقامت دایم کانادا صادر کرده است.

لازم به توضیح است که اگر فردی برای برنامه استانی کاندید شود ۶۰۰ امتیاز اضافه دریافت می کند و در صف دریافت دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا قرار میگرد.

اقامت کانادا

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد. این کشور دارای ۱۰ استان می باشد که هر یک از استان های آن از شرایط اقلیمی متفاوتی برخوردار هستند. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت کانادا در حدود ۳۷ میلیون نفر بوده است.

بازار کار کانادا از سال ها پیش برای رفع نیاز های خود اقدام به جذب مهاجران از سراسر جهان کرده است. این امر باعث شده تا کانادا به یکی از محبوب‌ترین کشور های جهان برای مهاجرن تبدیل گردد.

مهاجرت به کانادا

امروزه مهاجران برای دریافت اقامت کانادا باید از یکی از روش های مهاجرتی مورد تایید وزارت مهاجرتی و شهروندی کانادا اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند. یکی از معروف‌ترین سیستم های مهاجرتی این کشور اکسپرس انتری نام دارد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری از سال ۲۰۱۵ با هدف رفع نیازهای مهاجرتی کانادا راه اندازی شد و تا امروز تعداد بسیار زیادی از مهاجران توانسته‌اند اقامت کانادا را دریافت کنند.

تحصیل در کانادا

تحصیلات و همچنین دریافت مدارکی بین المللی از بزرگ‌ترین خواسته های هر دانشجو و خانواده آن است. تحصیل در کانادا به خودی خود نمیتواند دلیلی بر موفقیت یک فرد شود، اما آموزش در برترین و بروزترین مراکز تحصیلی جهان میتواند کمک شایانی به موفقت افراد در جامع کند.

در کشور کانادا بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز بین المللی در دوره های دبستان، دبیرستان، دانشگاه، کالج … بین المللی در حال تحصیل هستند.

اسکرول به بالا