اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

نگاهی به بازار مسکن کانادا

اقامت کانادا

نرخ نقل و انتقالات مسکن در کانادا در ماه فوریه سیر صعودی خود را داشت چرا که بسیاری از خانواده ها در آنتاریو و کبک ساختمانهای خودشان را تحویل دادند، بخش رهن و تهیه مسکن کانادا نیز طی گزارشی در روز پنجشنبه گفت بازار مسکن رو به تعدیل پیش می رود.تغییرات فصلی نرخ جابجاییهای مسکن که بصورت سالانه محاسبه میگردد در ماه فوریه ۱۸۰۷۱۹ واحد بیشتر از مقدار ۱۵۸۹۹۸ ماه ژانویه بوده است. نرخ جابجایی در ماه ژانویه نیز از ۱۶۰۵۷۷ واحد که در قبل از آن بود، کاهش داشت.

تعداد انتقالات مسکن در ماه فوریه کمی کمتر از ۱۷۵۰۰۰ واحدی بوده است که رویترز در نظرسنجی خود انتظار آن را داشته است. گرایش نقل مکان در سطح شش ماهه ۱۹۵۰۸۷ واحد مسکونی بود و به شیب منفی خود ادامه می داد. شیبی که از اواسط سال ۲۰۱۲ زمانیکه بازار مسکن کانادا بسیار ملتهب بود، آغاز گردید.

آقای Mathieu Laberge نایب رییس اقتصادی در CMHC، در سخنرانی خود اعلام نمود که، در ماه فوریه گرایش انتقالات مسکن، حرکتش را به سمت تعادل، ادامه داد. تعادل در زیرساخت های اقتصادی در نیمه دوم سال ۲۰۱۲ نتیجتا منجر به ایجاد تعادل بین سازندگان مسکن و تقاضای خانه گردید.

در ماه فوریه نقل مکان های شهری، ۱۸.۴ درصد افزایش داشت و به ۱۶۱۶۳۱ واحد رسید. در انتاریو نقل مکانها، ۴۶.۸ درصد افزایش داشت، در کبک ۳۴.۹ درصد، در بریتیش کلمبیا ۲.۱ درصد افزایش داشته است.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا