کشور کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا - مهاجرت کانادا

هدف کانادا برای پذیرش مهاجران تا پایان سال جاری

اقامت کانادا

کشور کانادا قصد دارد تا پایان سال جاری تعداد دعوت نامه های ارسالی خود از برنامه اکسپرس انتری را به ۱۰۰ هزار برساند.

کشور کانادا قبل از کرونا قصد داشت در سال جاری ۳۴۱‌هزار دعوت نامه مهاجرتی از تمامی برنامه های خود ارسال کند اما با وجود مشکلاتی که بیماری کرونا ایجاد کرده این کشور دیگر نمی‌تواند به هدف اصلی خود در زمینه مهاجرت برسد.

با این حال کشور کانادا تا این ماه سال ۸۲۸۵۰ دعوت نامه از برنامه اکسپرس انتری صادر کرده که با توجه به مشکلات موجود آمار بسیار قابل قبولی برای وزارت مهاجرتی کشور بوده‌است.

کشور کانادا از اواسط ماه مارس سال جاری با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در جهان بسیاری از برنامه های مهاجرتی خود را محدود کرد.

با این حال این کشور به سرعت توانست با کنترل این بیماری دوباره به سیستم پذیرش مهاجرتی خود سرعت بخشد.

مهاجرت به کانادا

علاقمند به دریافت  اقامت کانادا هستید؟ آیا برنامه های مهاجرتی این کشور را می شناسید؟ چقدر با کانادا آشنایی دارید؟ شما میتوانید برای پاسخ به سوال های خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.کشور کانادا با حدود 36 میلیون نفر جمعیت، در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. این کشور دومین کشور وسیع جهان هست. کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و آب و هوای بیشتر قسمت های این سرزمین سرد است.

اصلی ترین منبع اقتصاد کانادا از صنعت گردشگری، بخش کشاورزی و پتروشیمی به دست می آید. با وجود مکان های طبیعی و تفریحی فراوان، کانادا جزو 15 کشور دیدنی دنیا با آمار گردشگری بیش از 20 میلیون نفر در سال است.همچنین کشور کانادا یکی از مهاجرپذیر ترین کشور های جهان می باشد. در سال هایی که برخی کشورهای جهان درهای مهاجرت خود را به سوی مهاجرن بسته اند، کانادا برای رشد اقتصادی خود و جلوگیری از بالا رفتن میانگین سنی کشور سالانه صد ها هزار مهاجر توانایی که در روند رشد اقتصادی کشور مفید هستند را پذیرش می کند.

از برنامه های مهاجرتی این کشور میتوان به برنامه تخصص کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، اکسپرس انتری و … اشاره کرد. میتوان گفت معروفترین و پر تقضاترین برنامه مهاجرت به این کشور، برنامه اکسپرس انتری است. کانادا در سال 2015 از این سیستم رونمایی کرد. این برنامه به استان های کانادا کمک می کند که به نسبت نیاز بازار کار خود مهاجران واجد شرایط را کاندید دریافت اقامت دائم کانادا کنند. همچنین در برنامه اکسپرس انتری سرعت پذیرش مهاجران بسیار بیشتر است.

کشور کانادا جدا از بخش مهاجرت، جزوی از برترین کشور های جهان برای تحصیلات است. تحصیل در کانادا کمک شایانی به دانش آموزان و دانشجویان می کند زیرا در این کشور بخش های آموزشی (مدارس،دانشگاها، کالج ها و …) با سیستم های بروز، امنیت فوق العاده و همچنین مدارکی بین المللی در تلاش هستند تا آینده بهتری برای افراد بسازند.

اسکرول به بالا