مهاجرت به کانادا

برترین ویژگی های مهاجرت به کشور کانادا

مهاجر پذیری
کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشور های جهان می باشد. آمار مهاجرت به این کشور سالانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر است. پذیرش تمامی مهاجرین در جامعه امری است که دولت بدون کمک مردم امکان عملی کردن آن را ندارد. این کشور به دلیل نیاز بازار کار خود کشوری مهاجر پذیر است از اینرو مردم این سرزمین که خود نیز جزو مهاجران قدیمی تر هستند به این امر خو گرفته اند و مهاجران را از خود می دانند.

 

قوانینی عادلانه
یکی از مهمترین دلایل مهاجرت به این کشور قوانین آن است. قوانینی که بر پایه آزادی شهروندان به دور از هرج و مرج نوشته شده اند و در آن هیچ تفاوتی بین شهروندان وجود ندارد برای همین بیشتر مردم بدون هیچ اعتراضی به این قوانین پایبند هستند. کانادا به لطف قوانین عادلانه، دارای پایین ترین نرخ جرائم در قاره آمریکا و یکی از کم جرم ترین کشور های جهان می باشد.

 

اقتصادی درحال پیشرفت
کانادا دومین کشور پهناور جهان است. این کشور دارای منابع طبیعی بسیاری می باشد از نفت‌ و معادن زغال سنگ تا صنایع چوب که در کنار مدیریت فوق العاده باعث شده تا اقتصاد این کشور روز به روز به برترین های جهان نزدیک تر شود. همچنین این کشور به دلیل وجود مکان های تفریحی و طبیعی فراوان سالانه بیش از ۱۷ میلیارد دلار از صنعت گردشگری درآمد کسب می کند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
[Total: 0 Average: 0]