تحصیل در کانادا - اقامت کانادا

آشنایی با دانشگاه‌های کانادا

تحصیل در کانادا

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق تحصیلی می‌باشد. برای مهاجرت از طریق تحصیلی به کانادا، افراد با داشتن هر گونه مدرک تحصیلی می‌توانند اقدام نمایند ولی شانس گرفتن پذیرش تحصیلی برای افراد دارای مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس بیشتر است. دانشگاه های کانادا از نظر رتبه و مقایسه با سایر دانشگاه های دنیا در سطح بسیار خوبی قرار دارند. یکی از بهترین دانشگاه‌ها که در بین ۱۰ دانش گاه برتر دنیا نیز قرار دارد، دانشگاه تورنتو می‌باشد. دانشگاه تورنتو تقریباً تمامی رشته‌ها مانند مهندسی و پزشکی را دارا می‌باشد. دوستانی که علاقه‌مند به مهاجرت از طریق تحصیلی به کانادا می‌باشند, می‌توانند با سازمان مهاجرت کانادا اکسپرت برای توضیحات بیشتر تماس بگیرند. جهت آشنا نمودن دوستان عزیز با دانش گاه تورنتو در ادامه عکس‌هایی از این دانشگاه بسیار زیبا که توسط تیم خبری سازمان تهیه شده است، نمایش داده شده است.

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

 

اسکرول به بالا