تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

افزایش شهریه دانشگاه مموریال کانادا

تحصیل در کانادا

با اعلام مدیر دانشگاه مموریال خانم ویان تیمونز، شهریه‌ی دانشگاه‌ مموریال افزایش پیدا می‌کند.

دانشگاه مموریال یکی از کم هزینه‌ترین دانشگاه‌های کشور برای شهروندان کانادایی است.

قبل از تصمیم به افزایش شهریه، هزینه‌ی تحصیل در کمپ نیوفاندلند و لابرادور این دانشگاه برای شهروندان کانادایی ۲۵۵۰ دلار و برای کمپ‌های دیگر ۳۳۳۰ دلار در هر سال بود.

به گفته مدیر این دانشگاه قرار است از ترم پاییز هزینه تحصیل در تمامی کمپ‌های دانشگاه برای شهروندان کانادایی ۶۰۰۰ دلار شود‌.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا