تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

بازگشایی مسیر جدید مهاجرتی استان آلبرتا

تحصیل در کانادا

استان آلبرتا مسیر جدیدی برای دریافت اقامت دائم برای دانشجویان بین المللی راه اندازی کرده‌است.

براساس این خبر دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را در استان گذرانده‌اند و علاقمند به دریافت اقامت دائم هستند، می توانند با کارآفرینی یا خرید شغل در این استان به اقامت دائم کانادا برسند‌.

برای واجد شرایط بودن در این برنامه درخواست‌کنندگان باید از دانشگاه‌ها یا کالج‌های معتبر استان فارغ التحصیل شوند و سپس کاری را راه اندازی کرده یا شغلی را خریداری‌کنند.

این برنامه مانند بیشتر برنامه‌های کانادا امتیازی است و همچنین شرکت‌کنندگان آن درکنار شرایط مورد نیاز استان باید ۲۱ تا ۴۹ سال داشته باشند.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا