تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

برنامه مهاجرتی جدید کانادا

تحصیل در کانادا

کانادا قصد دارد از برنامه مهاجرتی جدید، برای ۴۰ هزار دانشجوی بین المللی که در خاک کشور مدرک تحصیلی دریافت کرده‌اند، اقامت دائم صادر کند.

این برنامه قرار است از ماه نوامبر بازگشایی شود. افراد برای واجد شرایط بودن در برنامه باید از ژانویه ۲۰۱۷ به بعد از یک موسسه یادگیری در کانادا با مدرکی معتبر فارغ التحصیل شده باشند.

افراد باید دارای یک پیشنهاد شغلی یا مجوز کاری معتبر و مدرک زبان(CLB5) مورد نیاز برنامه باشند.

همچنین کانادا قصد دارد برای فارغ التحصیلان فرانسوی زبان که در کانادا مشغول کار هستند, اقامت صادر کند. لازم به توضیح است که هیچ محدودیتی در تعداد پذیرش فارغ التحصیلان فرانسوی زبان وجود ندارد.

 

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا