تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

دانشگاه وینیپگ در کشور کانادا

تحصیل در کانادا

دانشگاه عمومی وینیپگ در شهر وینیپگ استان منیتوبا قرار دارد. این دانشگاه با ادغام دو کالج، در سال ۱۹۶۷ تاسیس شده‌است.

دانشگاه وینیپگ میزبان ۱۰ هزار دانشجو است که حدود ۱۰ درصد آنان دانشجویان بین المللی هستند. از دانشکده‌های معروف وینیپگ می‌توان به دانشکده هنر، اقتصاد و بازرگانی، زیست و بهداشت حرفه‌ای اشاره کرد.

این دانشگاه کمک شایانی به نوسازی شهر کرده است و حدود ۱۰۰۰ کارمند دارد. در چند سال اخیر مجله های maclean و globe این دانشگاه را جزو ۱۵ دانشگاه برتر کانادا معرفی کرده اند.

دانشگاه وینیپگ در زمینه ورزش نیز بسیار فعال می‌باشد و دارای سالن های هاکی، بسکتبال، والیبال و فوتبال است.

اقامت کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا