تحصیل در کانادا - اقامت کانادا - مهاجرت به کانادا

سه اقدام کانادا برای دانشجویان بین المللی

تحصیل در کانادا

وزارت شهروندی و مهاجرت کشور کانادا به تازگی سه اقدام خود را که برای کمک به مهاجرانی که مایلند پس از تحصیل، مجوز کار دریافت کنند، منتشر کرده است.

بر اساس این خبر، دانش آموزان بین المللی که در حال حاضر خارج از کانادا هستند، می توانند تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ بدون هیچ نگرانی از کسر شدن طول ویزای کاری خود (PGWP) به مطلاعات آنلاین بپردازند، به شرط آنکه ۵۰ درصد از تحصیلات خود را در کانادا گذرانده باشند.

دانش آموزانی که در برنامه های ۸ تا ۱۲ ماه ثبت نام کرده اند و برنامه تحصیلی آنان از ماه می تا سپتامبر شروع شده است، میتوانند بدون نگرانی ازدست دادن ویزای کار خود به تحصیلات آنلاین ادامه دهند.

دانش آموزانی که در برنامه تحصیلی که زمان شروع آن بین ماه می تا سپتامبر ۲۰۲۰ است، ثبت نام کرده اند و تا تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ تحصیلات آنلاین خواهند کرد و قرار است بیش از یک مدرک تحصیلی دریافت کنند، ممکن است بتوانند از زمان تحصیلی دو برنامه تحصیلی خود در دریافت ویزای کاری استفاده کنند به شرط آنکه ۵۰ درصد از تحصیلات خود را در کانادا گذرانده باشند.

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا یکی از برترین کشور های جهان برای زندگی است. بر اساس شاخص کیفیت زندگی در سال 2019 این کشور جزوی از 5 کشور برتر جهان بوده است. بزرگترین رمز موفقیت کانادا در اجرای سطح رفاه مردم، اجرای درست قوانین و همچینین آموزش فوق العاده است.آموزش در این کشور دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین دلیل در تمامی دوره های تحصیلی، یادگیری با بروز ترین شیوه های جهانی صورت می گیرد.

تحصیل در کانادا مانند سایر کشور ها  شامل دوره های خصوصی و دولتی می شود. مدارس و دانشگاه ها برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند هزینه ی به نسبت پایین تری دارند، اما سیاست های یادگیری در این کشور بدون هیچ تبعیضی در زمینه امنیت، آموزش و … برای دانش آموزان بین المللی است.آمار گویای موفقیت این کشور در اجرای سیاست های آموزشی است. کانادا دارای بیش از 10 دانشگاه در برترین دانشگاه های جهان مانند مک گیل، تورنتو و …‌ می باشد که در‌تمامی آن ها شمار زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل هستند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده بیش از ۵۵۰ هزار دانش آموز بین المللی در تمامی سطح های تحصیلی در این کشور آموزش می بینند.

اسکرول به بالا